Арсенал — Севілья — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 23:58 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Севілья (Іспанія). ... Арсенал — Севілья — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Севілья (Іспанія).

Арсенал - Севилья - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАрсенал - Севилья - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Арсенал (Лондон) — Севілья (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Троссар (29), Б. Сака (64)

Предупредження: Сумаре (66), J. Санчес (72), Окампос (77), Зінченко (82), Жоржиньо (85)

Огляд матчу Арсенал — Севілья:

«Арсенал» домігся перемоги над «Севільєю» в матчі Ліги чемпіонів У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, який відбувся на стадіоні «Емірейтс», «Арсенал» здобув впевнену перемогу над «Севільєю» з рахунком 2:0. За рахунку 1:0 на користь «Арсеналу» господарі поля продовжили домінувати в другому таймі і домоглися заслуженої перемоги. Матч почався неспішно, обидві команди в перші хвилини не могли знайти свій ритм. Однак на 29-й хвилині «Арсенал» вирвався вперед завдяки блискучому голу нападника Л. Троссара. Цей гол привів у захват глядачів і забезпечив «Арсеналу» перевагу перед перервою. На початку другого тайму «Арсенал» зробив першу заміну, випустивши замість О. Зінченка Т. Томіясу. Заміна, схоже, справила позитивний вплив на команду: на 64-й хвилині Б. Сака подвоїв свою перевагу. Сака подвоїв свою перевагу. На 65-й хвилині «Севілья», вирішивши відігратися, зробила дві заміни поспіль. Дж. Джордан замінив Б. Сумаре, а Д. Соу вийшов замість І. Ракітіча. Незважаючи на всі зусилля, «Севільї» не вдалося прорвати надійну оборону «Арсеналу», а на 66-й хвилині іспанська команда зіштовхнулася з новими невдачами, коли Б. Сумаре, який щойно вийшов на заміну, отримав жовту картку. Сумаре отримав жовту картку. На 72-й хвилині Х. Санчес також отримав попередження, що ще більше посилило розчарування «Севільї».

Намагаючись переломити ситуацію, «Севілья» зробила третю заміну, випустивши на 73-й хвилині М. Діаса замість Б. Сумаре. Однак «Арсенал» не здавався і зберіг перевагу у два м’ячі. У міру того як час минав, обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади. На 81-й хвилині замість Л. Троссара з’явився Ф. Вієйра, створивши нову атакувальну загрозу. На цій же хвилині Г. Мартінеллі замінив Р. Нельсона, що додало грі «Арсеналу» додаткової енергії. На 77-й хвилині «Севілья» отримала жовту картку — за фол був попереджений Л. Окампос. На 82-й хвилині, на тлі наростаючої напруги матчу, жовту картку отримав і гравець «Арсеналу» О. Зінченко. На 85-й хвилині, в останні хвилини гри, жовту картку отримав гравець «Арсеналу» Жоржиньо, поповнивши число попереджень, винесених обом командам. На 85-й хвилині «Арсенал» здійснив останню заміну, замінивши Б. Сака на Дж. Ківіору, а в компенсований час здійснив п’яту й останню заміну, замінивши Жоржиньо на М. Ельнені. Після цього суддя дав фінальний свисток, підтвердивши перемогу «Арсеналу» над «Севільєю» з рахунком 2:0. Цей матч продемонстрував силу і стійкість «Арсеналу», дозволивши йому здобути важливу перемогу в Лізі чемпіонів. Домашні глядачі залишилися задоволені грою своєї команди, покладаючи великі надії на решту європейської кампанії «Арсеналу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Ланс, Севілья — ПСВ Ейндховен.