ПСВ Ейндховен — Ланс — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 23:59 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Ланс ... ПСВ Ейндховен — Ланс — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Ланс (Франція).

ПСВ Эйндховен - Ланс - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСВ Эйндховен - Ланс - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСВЕйндховен (Нідерланди) — Ланс (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: де Йонг (12)

Предупредження: Х. Лосано (38), Д. Мачадо (42), Кевін Дансо (43), Ф. Сотока (45+1), Сепе Ельє Вахі (45+1), Рамальо (45+2), Градіт (52), Факундо Медіна (53), M. Guilavogui (82), M. Guilavogui (90+2).

Огляд матчу ПСВ Ейндховен — Ланс:

ПСВ Ейндховен здобув перемогу в напруженому матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Ленса», який проходив на легендарному стадіоні Philips Stadion. У матчі було багато жовтих карток, замін і пізньої червоної картки, що зробило його насиченим подіями. Початок матчу був цікавим для обох команд, але вже на 12-й хвилині «ПСВ Ейндховен» зумів вирватися вперед. Клінічний удар Л. де Йонга вивів господарів поля вперед і задав тон усьому матчу. По ходу гри напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток. На 38-й хвилині попередження отримав гравець ПСВ Х. Лосано, а на 42-й хвилині — гравець «Ленса» Д. Мачадо на 42-й хвилині. На 43-й хвилині також швидко були вилучені гравці «Ленса» К. Дансо, Е. Вахі та Ф. Сотока. Перед самим свистком на перерву А. Рамальо, гравець ПСВ, також потрапив до суддівської книги. Другий тайм «Ленс» почав агресивно, відчайдушно намагаючись відігратися. Однак таке прагнення призвело до отримання нових жовтих карток: Ж. Градіт і Ф. Медіна були попереджені на 52-й і 53-й хвилинах відповідно.

На 65-й і 66-й хвилинах обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись додати свіжих сил і змінити хід гри. У «Ленса» вийшли Н. Менді та А. Томассон, а у ПСВ — Г. Тіль і Я. Веєрман. Матч продовжився шквалом замін, і на 77-й хвилині «Ленс» замінив Д. Мачадо і П. Франковскі. ПСВ також зробив третю і четверту заміни, замінивши Л. де Йонга і Х. Лосано на 90-й хвилині. У заключній стадії матчу розчарування «Ленса» проявилося в тому, що М. Гілавогі отримав ще дві жовті картки на 82-й і 90-й хвилинах. На жаль для «Ленса», за другу жовту картку Гілавогі був вилучений з поля, а його команда залишилася вдесятьох. Після фінального свистка «ПСВ Ейндховен» святкував важку перемогу з рахунком 1:0. Гра була наповнена драматизмом, обидві команди продемонстрували свою рішучість і стійкість. Вболівальники на стадіоні «Філіпс» стали свідками захопливого поєдинку, який підкреслив конкурентний характер Ліги чемпіонів УЄФА. Переможцем став ПСВ Ейндховен, який зробив значний крок уперед у своїй континентальній кампанії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — ПСВ Ейндховен, Арсенал — Ланс.