Трубін у матчі за «Бенфіку» в Лізі чемпіонів пропустив три голи за 15 хвилин (ВІДЕО)

2023-11-09 08:38 Невдало склався для українського воротаря португальської «Бенфіки» вчорашній гостьовий матч його команди проти іспанського «Реала Сосьєдад» ... Трубін у матчі за «Бенфіку» в Лізі чемпіонів пропустив три голи за 15 хвилин (ВІДЕО)

Невдало склався для українського воротаря португальської «Бенфіки» вчорашній гостьовий матч його команди проти іспанського «Реала Сосьєдад» у Лізі чемпіонів. Упродовж 15 хвилин гри у ворота 22-річного голкіпера влетіло три м’ячі, а ще один гол господарів поля з цього ж часового відрізка було скасовано після використання системи VAR.

Анатолій Трубін

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Група «D». 4-й тур

«РЕАЛ СОСЬЄДАД» (Сан-Себастьян, Іспанія) — «БЕНФІКА» (Лісабон, Португалія) 3:1 (3:0)
Голи: Меріно (6), Оярсабаль (11), Мугуруза (21) — Рафа Сілва (49)

Додамо, що «Бенфіка» провалила свій виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів: після чотирьох турів команда Трубіна не зуміла набрати жодного очка і втратила шанси на вихід до плей-оф. Суперниками «Бенфіки» по групі виступають «Реал Сосьєдад», «Інтер» і «Зальцбург».