Легія — Зріньскі — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:38 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Польща) і Зріньскі (Боснія ... Легія — Зріньскі — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Польща) і Зріньскі (Боснія і Герцеговина).

Легия - Зриньски - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛегия - Зриньски - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Легія (Польща) — Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — 2:0 (2:0)
Голи: Rafał Augustyniak (14), Josué (30)

Предупредження: J. Celhaka (6), Juergen Elitim (90+2), P. Wszolek (90+3)

Огляд матчу Легія — Зріньскі:

У захопливому футбольному матчі «Легія Варшава» зустрілася із «Зріньскі» в рамках Конференції Ліги Європи УЄФА на легендарному стадіоні «Легія Варшава ім. Маршалка Юзефа Пілсудського. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь "Легії» в перерві, а в основний час результат не змінився — «Легія» здобула перемогу з рахунком 2:0. Гра почалася в напруженому темпі, і вже на 6-й хвилині гравець «Легії» Я. Чельхака отримав жовту картку. Чельхака отримав жовту картку. Це раннє попередження задало тон матчу, обидві команди продемонстрували фізичний і змагальний стиль гри. Проте вже на 14-й хвилині «Легія» вирвалася вперед, коли Р. Аугустиняк вразив ворота суперника, забезпечивши команді заслужену перевагу. По ходу матчу домінування «Легії» ставало дедалі очевиднішим. На 30-й хвилині у ворота «Легії» було призначено пенальті, який упевнено реалізував Жосуе, збільшивши свою перевагу до 2:0. Протягом усього тайму господарі демонстрували атакувальну майстерність, чинячи тиск на оборону «Зріньскі». У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, прагнучи змінити динаміку матчу.

На 64-й хвилині «Легія Варшава» замінила Я. Чельхака на Б. Сліша, а у «Зріньскі» на 65-й хвилині замість А. Хрвановіча з’явився М. Кузе, а замість Д. Зломісліча — Н. Більбія. Зріньскі зробив ще дві заміни: Д. Канадія замінив Ф. Брадарича, а А. Іванчич поступився місцем Т. Кісу на 73-й хвилині. Не бажаючи втрачати перевагу, «Легія Варшава» ввела в гру Т. Пекхарта замість Б. Крамера і П. Куна замість Жила Діаша на 77-й хвилині. На 78-й хвилині «Зріньскі» зробив останню заміну, випустивши М. Малекінушича замість П. Мішича. На 84-й хвилині «Легія» зробила дві останні заміни: Хосуе замінив М. Гуала, а Е. Муці — М. Росолека. У заключній стадії матчу виникли гострі моменти: на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Легії» Й. Незважаючи на пізні картки, «Легія» втримала перевагу 2:0 і здобула вражаючу перемогу перед своїми вболівальниками. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував силу та рішучість «Легії». Перші голи та надійний захист заклали основу успіху команди протягом усієї гри. «Зріньскі» мужньо бився, але в підсумку не зміг зламати оборону «Легії». Перемога дозволила «Легії» закріпити успіх і продовжити виступи в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Легія, АЗ — Зріньскі.