Маккабі Х — Вільярреал — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:44 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Вільярреал ... Маккабі Х — Вільярреал — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Вільярреал (Іспанія).

Маккаби Х - Вильярреал - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Вильярреал - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Маккабі × (Хайфа) — Вільярреал (Іспанія) — 1:2 (1:0)
Голи: Абдулай Сек (32) — Баена (83), А. Серлот (87)

Попередження: А. Серлот (29), L. Simic (38), A. Altimira (70), L. Рефаелов (71), Альберто Морено (82), Показувати (85)

Огляд матчу Маккабі Х — Вільярреал:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА хайфський «Маккабі» зустрівся з «Вільярреалом» на стадіоні «АЕК Арена — Георгіос Карапатакіс». Обидві команди прагнули перемоги, і матч обіцяв стати напруженим. Перший тайм почався з того, що на 32-й хвилині «Маккабі Хайфа» вийшов уперед. Відмінний гол А. Сека забезпечив господарям поля перевагу 1:0, що викликало захват у їхніх уболівальників. Однак «Вільярреал» швидко відігрався, і наполегливість принесла свої плоди на 87-й хвилині, коли А. Сорлот забив гол у ворота суперника. Матч не обійшовся без драматизму та екшену. На 29-й хвилині А. Сорлот, гравець «Вільярреала», отримав жовту картку, що, можливо, стало приводом для силової боротьби. На 38-й хвилині попередження отримав і гравець «Маккабі Хайфа» Л. Сіміч, а на 38-й хвилині гра набула несподіваного повороту, коли у ворота «Вільярреала» було призначено пенальті. Однак М. Трігуерос не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився 1:0 на користь «Маккабі Хайфа». Обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб збільшити свої шанси на перемогу. Вільярреал ввів у гру С. Комесану на 46-й хвилині, а Маккабі Хайфа відповіла виходом Ф. П’єро замість Д. Давида на 65-й хвилині.

Вільярреал продовжив вносити зміни до свого складу на 66-й хвилині: Б. Бреретон Діас, Р. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вільярреала» А. Альтіміра, а ще за хвилину попередження отримав гравець «Маккабі Хайфа» Л. Рефаелов. На 76-й хвилині «Маккабі Хайфа» здійснив чергову заміну: І. Хаджадж і Л. Рефаелов змінили С. Подгоряну і М. Джабера відповідно, а М. Трігуерос із «Вільярреала» був замінений на Е. Капуе на 80-й хвилині. Капуе на 80-й хвилині, а А. Морено отримав жовту картку на 82-й хвилині, що ще більше посилило напругу в матчі. В останні хвилини гри «Вільярреал» завдав два удари, забезпечивши собі чудовий порятунок. На 83-й хвилині А. Баена зрівняв рахунок, а на 87-й хвилині А. Сорлот оформив перемогу ще одним голом. Маккабі Хайфа спробував відігратися, випустивши на 87-й хвилині А. Халаїлі і Х. Шиблі замість Шоу і Г. Наора, але було вже пізно рятувати результат. Пролунав фінальний свисток, і Вільярреал здобув перемогу з рахунком 2:1, залишивши Маккабі Хайфа шкодувати про втрачені можливості. Цей захопливий поєдинок продемонстрував усю гостроту суперництва і майстерність, які привносить у світ футболу Ліга Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Маккабі Х — Ренн, Вільярреал — Панатінаїкос.