Карабах — Байєр — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:49 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Байєр (Леверкузен). ... Карабах — Байєр — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Байєр (Леверкузен).

Карабах - Байер - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаКарабах - Байер - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Карабах (Азербайджан) — Байєр (Леверкузен) — 0:1 (0:0)
Голи: В. Боніфацій (90+3)

Попередження: Кевін Медіна (25), Вешовіч (35), Віртц (68), Дж. Хофманн (69), Джака (69), Лука Гугешашвілі (90+3), Торал Байрамов (90+7)

Огляд матчу Карабах — Байєр:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА «Карабах» зустрівся з леверкузенським «Байєром» на стадіоні імені Тофіка Бахрамова адинської республіки. Обидві команди прагнули здобути перемогу та отримати перевагу в турнірній таблиці. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, і жодна з команд не змогла вийти з рівного становища. «Карабаг» продемонстрував відмінну оборону, збивши атакувальні пориви леверкузенського «Байєра». Однак у цей період господарі поля отримали дві жовті картки: К. Медіна та М. Весович були попереджені суддею. У другому таймі напруга матчу зросла. Леверкузенський «Байєр» прагнув перелому, і на 61-й хвилині його зусилля були винагороджені. А. Адлі замінив Й. Хофманна. Хофманна, зробивши тактичну заміну, і в атаці з’явилися нові гравці. Незабаром після цього Н. Телла вийшов замість Ж. Фрімпонга, що ще більше посилило атакувальні можливості леверкузенців. Матч ставав дедалі більш фізичним, обидві команди отримували жовті картки. Ф. Віртц, Й. Хофманн і Г. Хака потрапили до суддівського блокнота леверкузенського «Байєра», а Л. Гугешашвілі і Т. Байрамов отримали попередження за «Карабах». Намагаючись змінити динаміку гри, «Карабах» здійснив шквал замін на 83-й хвилині. Леандро Андраде, Ю. Бензія і М. Весовіч вийшли замість П. Андраде, Т. Байрамова і М. Медведєва відповідно.

Незважаючи на ці заміни, «Карабаг» так і не зміг знайти перелом у кінцівці матчу. У міру того як час добігав кінця, розчарування «Карабага» зростало, а дисципліна почала слабшати. На 85-й хвилині А. Луньов замінив А. Гугешашвілі, а на 89-й хвилині замість Б. Гусейнова вийшов Е. Кафаркулієв. Однак на останній хвилині основного часу Л. Гугешашвілі отримав жовту картку, що погіршило становище «Карабаху». На останній хвилині матчу у ворота леверкузенського «Байєра» було призначено пенальті. В. Боніфацій впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу — 1:0. Перед фінальним свистком жовту картку отримав і Т. Байрамов із «Карабагу». Третю й останню заміну леверкузенський «Байєр» зробив у компенсований час: Ф. Віртц змінив А. Глозека. Після фінального свистка судді леверкузенський «Байєр» святкував перемогу, а «Карабагу» залишалося тільки шкодувати про втрачені можливості. Незважаючи на поразку, «Карабаг» може бути впевнений у надійності свого захисту в матчі з грізним суперником. Цей матч продемонстрував їхню стійкість і здатність виводити з ладу навіть найсильніші команди. Байєр Леверкузен, навпаки, буде задоволений результатом і внеском своїх запасних гравців, які справили істотний вплив на хід гри. Цей захопливий поєдинок продемонстрував усю гостроту і драматизм Ліги Європи УЄФА і змусив уболівальників із нетерпінням очікувати наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мельде — Карабах, Хеккен — Байєр.