ПАОК — Абердин — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:51 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) і Абердін (Шотландія). ... ПАОК — Абердин — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) і Абердін (Шотландія).

ПАОК - Абердин - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаПАОК - Абердин - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

ПАОК (Салоніки) — Абердин (Шотландія) — 2:2 (1:1)
Голи: Taison (23), M. Samatta (67) — Duk (14), J. McGrath (70)

Попередження: Vieirinha (34), Theocharis Tsingaras (45), Дж. Хейз (64)

Огляд матчу ПАОК — Абердин:

Хвилювання і драматизм наповнили повітря, коли на стадіоні «Тумбас» у захопливому матчі Конференції Ліги Європи УЄФА зустрілися ПАОК і «Абердін». Обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги, і гра не розчарувала, завершившись унічию 2:2. Перший тайм розпочався з «пострілу»: вже на 14-й хвилині «Абердін» завдав першого удару. Дук влучив у сітку воріт і вивів гостей уперед. Однак ПАОК не збирався поступатися, і Тайсон швидко відповів своїм голом на 23-й хвилині, зрівнявши рахунок. По ходу матчу напруга на полі наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. На 34-й хвилині Вієйрінья отримав попередження за гру ПАОКа, підкресливши тим самим фізичну складову зустрічі. Перед самою перервою Т. Цингарас також отримав жовту картку, що свідчить про суперництво обох команд. У другому таймі відбулося кілька замін, оскільки обидва менеджери прагнули привнести свіжі сили у свої склади. На 60-й хвилині «Абердін» зробив першу заміну, випустивши Р. Дункана замість Дж. Дункана замість Дж. Гейса. На 61-й хвилині в гру вступив Г. Шінні, який замінив Д. Полвара. Незабаром пішов і ПАОК: на 64-й хвилині замість М. Саматти з’явився Б. Томас, а на 65-й хвилині Т. Цингарас замінив М. Оздоєва. На 67-й хвилині гра перевернулася, коли ПАОК вийшов із глухого кута.

М. Саматта, який вийшов на заміну кількома хвилинами раніше, продемонстрував свою результативність, влучивши у сітку воріт і забезпечивши своїй команді впевнену перевагу. Однак «Абердін» не здавався і рішуче пішов уперед. На 70-й хвилині Дж. МакГрат зрівняв рахунок на користь гостей, що призвело до захопливого фіналу. Коли гра висіла на волосині, обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись домогтися перемоги в кінцівці. На 79-й хвилині Дж. Макграт був замінений на Б. Міовскі у складі «Абердіна», а у складі ПАОКа замість Т. Кедзіори з’явився Вієйрінья, а на 82-й хвилині К. Десподов замінив А. Живковича. Шалений темп гри тривав, і на 85-й хвилині обидві команди зробили останні зміни. У ПАОКу замість Рафи з’явився А. Р. Баба, а в «Абердині» Дука замінив Е. Соклер. Напруга досягла свого апогею в останні хвилини матчу, коли на 90-й хвилині жовту картку отримав К. Кулієракіс, що підкреслило високий рівень боротьби в цій зустрічі. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися переможного гола, в результаті чого в основний час була зафіксована нічия 2:2. ПАОК і «Абердін» можуть пишатися своїми виступами, продемонструвавши на полі свою стійкість і майстерність. Захопливий матч, який продемонстрував найкращі зразки європейського клубного футболу, змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступної частини Ліги Конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — ПАОК, ХІК — Абердин.