Вікторія — Динамо — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:55 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) і Динамо (Загреб). ... Вікторія — Динамо — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) і Динамо (Загреб).

Виктория - Динамо - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВиктория - Динамо - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вікторія (Чехія) — Динамо (Загреб) — 1:0 (1:0)
Голи: Т. Чорі (35)

Попередження: Т. Чорі (30), Стефан Рістовскі (32), M. Perkovic (50), Ерік Їрка (62), Марін (90+10), Дж. Климент (90+8), S. Dweh (90+8), J. Stanek (90+4), Лукаш Калвач (90+10)

Огляд матчу Вікторія — Динамо:

Нещодавно відбувся захопливий футбольний матч між командами «Пльзень» і «Динамо» із Загреба в рамках Ліги Європи УЄФА. Матч проходив на стадіоні Doosan Aréna, створюючи напружену атмосферу для обох команд та їхніх уболівальників. У результаті напруженої боротьби рахунок у перерві став 1:0 на користь «Пльзеня» і не змінився до фінального свистка. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Під час гри напруга стала наростати, що призвело до отримання кількох жовтих карток. На 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Пльзеня» Т. Чорі, а через дві хвилини — гравець загребського «Динамо» С. Рістовскі. На 35-й хвилині у ворота «Пльзеня» було призначено пенальті, і Т. Чорі впевнено реалізував його, забезпечивши своїй команді перевагу — 1:0. Після закінчення першого тайму загребське «Динамо» вирішило зробити стратегічні заміни, випустивши на початку другого тайму М. Емрелі та С. Куленовича. Куленовича. По ходу другого тайму напруга на полі залишалася високою. На 50-й хвилині жовту картку отримав гравець загребського «Динамо» М. Перкович, що ще більше посилило напругу. На 62-й хвилині до суддівської книги потрапив і гравець «Пльзеня» Е. Йірка.

Обидві команди продовжували наполегливо битися, зробивши кілька замін для відновлення своїх складів. На 67-й хвилині загребське «Динамо» зробило третю заміну, випустивши на поле Д. Спікіча і Г. Відовича. У відповідь «Пльзень» зробив дві заміни: Я. Климент замінив Т. Чорі, а П. Сульц — П. Буха на 74-й хвилині. У міру наближення до кінця матчу втома і розчарування ставали все більш очевидними. Загребське «Динамо» зробило ще дві заміни, випустивши на 79-й хвилині Р. Любічича і С. Мохаррамі. Пльзень також зробив останню заміну, випустивши на 90-й хвилині Е. Йірку і Л. Хейду, а загребське «Динамо» ввело в гру Т. Канеко і А. Маріна. В останні хвилини гри у ворота загребського «Динамо» було скасовано гол через положення «поза грою». Напруга досягла свого апогею, коли кілька жовтих карток отримали гравці обох команд. Жовті картки отримали гравці команди Пльзень — Я. Станек, Я. Климент, С. Двех і Л. Калвач, а також гравець команди Динамо Загреб — А. Марін. У підсумку Пльзень вийшов переможцем із рахунком 1:0. Матч став свідченням майстерності та цілеспрямованості обох команд, які боролися за кожну можливість. Матч Ліги конференції УЄФА між командами «Пльзень» і «Динамо» із Загреба запам’ятається вболівальникам як напружена і наполеглива боротьба, яка тримала їх у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Балкані — Вікторія, Астана — Динамо.