Аталанта — Штурм — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 23:58 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Штурм (Грац). ... Аталанта — Штурм — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Штурм (Грац).

Аталанта - Штурм - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАталанта - Штурм - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Аталанта (Бергамо) — Штурм (Грац) — 1:0 (0:0)
Голи: Джимсіті (50)

Предупредження: Йон Горенц Станкович (45+2)

Огляд матчу Аталанта — Штурм:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Гевісс», «Аталанта» у запеклій боротьбі здобула перемогу над «Штурмом Грац» із рахунком 1:0. Незважаючи на безгольовий перший тайм, вирішальним виявився пізній удар, завдяки якому господарі поля здобули всі три очки. На початку матчу обидві команди продемонстрували вражаючі оборонні якості: протягом перших 45 хвилин жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. Проте з початком другого тайму хвилювання стало наростати. Уже за хвилину після початку другого тайму «Аталанта» зробила заміну, випустивши замість Х. Хатебоєра Д. Дзаппакосту. Ця заміна надала атаці «Аталанти» нового виміру, змусивши оборону «Штурму Граца» напружитися. Лише через п’ять хвилин глухий кут був остаточно перерваний, коли Б. Джимсіті з «Аталанти» вразив ціль чудовим голом. Цей момент по-справжньому зарядив стадіон «Гевісс», господарі поля повели в рахунку і понеслися вперед. «Штурм Грац» спробував відігратися, зробивши дві швидкі заміни на 59-й хвилині. С. Влодарчик і В. Бовінг замінили Б. Тейшейру і Т. Хорвата відповідно, надавши атаці нових сил. Однак оборона «Аталанти» не здригнулася, вирішивши зберегти свою перевагу.

На 62-й хвилині «Аталанта» також зробила зміни у складі, сподіваючись зберегти свою перевагу. А. Лукман і Г. Скамакка вийшли замість М. Пасаліча і Л. Мюріеля, продемонструвавши тим самим активну позицію команди на останніх хвилинах гри. У завершальній стадії матчу «Штурм Грац» зробив третю заміну: на 79-й хвилині Д. Аффенгрубер замінив М. Фусейні. Однак і цього разу «Штурм Грац» не зумів пробитися до надійної оборони «Аталанти». Коли перемога була вже близька, обидві команди зробили останні заміни на останніх хвилинах. У «Штурма» Д. Шнегга на 86-й хвилині замінив А. Данте, а в «Аталанти» замість А. Міранчука вийшов Т. Купмайнерс. На 89-й хвилині замість Е. Гольма у складі «Аталанти» з’явився М. Баккер. Матч завершився перемогою «Аталанти» над «Штурмом Грац» із рахунком 1:0, що потішило вболівальників. Ця важка перемога продемонструвала цілеспрямованість і стійкість «Аталанти», яка зуміла взяти гору над своїм суперником. «Штурм Грац», навпаки, продемонстрував завзятість, але не зміг набрати жодного очка. Матч вийшов захопливим, що підкреслює конкурентний характер Ліги Європи УЄФА. Обидві команди боролися щосили, але в підсумку перемога залишилася за «Аталантою». По ходу турніру обидві команди зможуть винести з цього матчу цінні уроки для продовження своєї європейської кампанії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Спортинг, Штурм — Ракув.