Зоря — Маккабі — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:01 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Маккабі (Тель-Авів). ... Зоря — Маккабі — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Маккабі (Тель-Авів).

Заря - Маккаби - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗаря - Маккаби - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зоря (Луганськ) — Маккабі (Тель-Авів) — 1:3 (0:3)
Голи: I. Горбач (74) — D. Luckassen (7), Перець (26), Перець (43)

Попередження: I. Снурніцин (49), D. Luckassen (56), A. Коен (87)

Огляд матчу Зоря — Маккабі:

У захопливому матчі між луганською «Зорею» та тель-авівським «Маккабі» в рамках Конференції Ліги Європи УЄФА на «Арені Люблін» уболівальники змогли побачити захоплююче видовище. Хоча рахунок у перерві матчу свідчив про домінування тель-авівського «Маккабі» з рахунком 0:3, луганська «Зоря» у другому таймі відбилася і завершила матч із більш солідним рахунком 1:3. На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні якості. Першим на 7-й хвилині відзначився «Маккабі Тель-Авів». Д. Люкассен скористався помилкою в обороні луганської «Зорі» і вколотив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Луганська «Зоря» не змогла знайти відповідь, і тель-авівський «Маккабі» знову скористався вразливістю суперника. На 26-й хвилині Д. Перетц подвоїв перевагу команди в рахунку, приголомшивши оборону луганської «Зорі» і залишивши воротаря в безпорадному стані. Ізраїльська команда продовжила домінувати в матчі і перед самою перервою додала луганській «Зорі» ще більше неприємностей. Д. Перец знову продемонстрував свою майстерність забивання голів, забивши свій другий гол за матч на 43-й хвилині. У перерві луганська «Зоря» зробила заміну: замість І. Горбача вийшов Е. Герреро. Ця заміна надала луганській «Зорі» необхідної енергії, і вона почала проявляти бійцівські якості. Однак на 57-й хвилині українська команда зіткнулася з розчаруванням, коли через офсайд не зарахували її гол.

П. Міцин знайшов м’яч у сітці, але суддя правильно зафіксував офсайд, і «Маккабі» залишився в меншості. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни. На 65-й хвилині у складі «Маккабі» замість Н. Біттона з’явився Д. Бітон, а луганська «Зоря» зробила подвійну заміну, замінивши на 66-й хвилині П. Міцина і В. Волошина на Д. Антюха і Д. Алефіренка. Ці заміни немов вдихнули нове життя в луганську «Зорю», яка на 74-й хвилині нарешті змогла зламати оборону «Маккабі». І. Горбач реалізував добре відпрацьовану командну комбінацію і дав привід для радості вболівальникам господарів. У заключній стадії матчу загострення пристрастей стало наростати. На 87-й хвилині А. Коен отримав жовту картку за гру «Маккабі Тель-Авів», і обидві команди провели пізні заміни, щоб освіжити свої склади і закріпити перемогу. На 87-й хвилині у складі луганської «Зорі» замість Венделла з’явився Д. Нагнойний. Водночас «Маккабі Тель-Авів» здійснив потрійну заміну, замінивши на 90-й хвилині Р. Ревіво, Д. Тургемана і Й. ван Оверіма на Д. Давида, Мілсона та І. Шахара відповідно. Незважаючи на активні дії луганської «Зорі» у другому таймі, «Маккабі Тель-Авів» у підсумку здобув перемогу з рахунком 1:3. У першому таймі ізраїльська команда продемонструвала свою високу результативність і стійкість в обороні, створивши незаперечну перевагу. Однак у другому таймі луганська «Зоря» повернула собі надію і продемонструвала свою рішучість. Захопливий поєдинок між луганською «Зорею» та тель-авівським «Маккабі» став свідченням непередбачуваності футболу та непоступливості команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Маккабі — Зоря, Маккабі — Зоря.