Рейнджерс — Спарта — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:07 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Спарта (Прага). ... Рейнджерс — Спарта — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Спарта (Прага).

Рейнджерс - Спарта - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРейнджерс - Спарта - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рейнджерс (Глазго) — Спарта (Прага) — 2:1 (1:0)
Голи: T. Cantwell (20) — Хараслін (77)

Предупредження: M. Vitik (45+1), Баришич (58), Q. Laci (79), Дж. Таверньє (89), A. Пресіадо (90+5), Ламмерс (90+3)

Огляд матчу Рейнджерс — Спарта:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на знаменитому стадіоні «Іброкс» «Рейнджерс» воював зі «Спартою Прага» в напруженій боротьбі за майстерність і рішучість. Від самого початку матчу обидві команди прагнули заволодіти ініціативою, і вже на 12-й хвилині «Рейнджерс» узяв кров у свої руки, коли Даніло ударом з лінії штрафного вразив ворота суперника. Глядачі на стадіоні сколихнулися від радості, коли їхня команда вийшла вперед. Однак «Спарта Прага» не опустила руки і продовжувала чинити опір. На 20-й хвилині «Рейнджерс» збільшив свою перевагу завдяки талановитому Т. Кантуеллу, який скористався помилкою захисту «Спарти Прага». Атмосфера на стадіоні «Іброкс» загострилася до межі, і господарі поля насолоджувалися перевагою у два голи перед перервою. Перший тайм також не обійшовся без драми: «Спарта Прага» отримала дві жовті картки. Х. Гомес і М. Вітік отримали попередження на 37-й і 45-й хвилинах відповідно, що свідчить про фізичний характер гри. На початку другого тайму «Спарта Прага» провела дві швидкі заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. В. Олатунджі та К. Лаці замінили Х. Гомеса та Т. Візнеса. Гомеса і Т. Візнера на 46-й хвилині, що додало нових сил команді гостей, а «Рейнджерс», навпаки, отримав жовту картку на 58-й хвилині, коли суддя виніс попередження Б. Баришичу.

На 59-й хвилині «Спарта Прага» провела третю заміну, замінивши Л. Саділека на Л. Харасліна. Свіжі сили відразу ж далися взнаки, і на 77-й хвилині «Спарта Прага» зуміла відігратися завдяки голу Л. Харасліна, який вийшов на заміну. Однак «Рейнджерс» не збирався так просто втрачати свою перевагу. На 78-й хвилині гол Даніло було скасовано через фол, на розчарування господарів. Напруга досягла точки кипіння на 79-й хвилині, коли К. Лаці отримав жовту картку у ворота «Спарти Прага». На останніх хвилинах гри обидві команди зробили заміни, щоб посилити атакувальні можливості. На 85-й хвилині «Рейнджерс» замінив А. Сіму і Т. Лоуренса на А. Сіму і К. Дессерса, а «Спарта Прага» на 86-й хвилині замінила К. Лаці на П. Видру в надії на пізній гол. У кінцівці матчу суддя показав три жовті картки. У складі «Рейнджерс» попередження отримали Ж. Таверньє та С. Ламмерс, а в складі «Спарти Прага» — А. Пресіадо. Остання заміна в матчі — С. Ламмерс замінив Х. Сіфуентеса на 90-й хвилині. Матч завершився перемогою «Рейнджерс» над «Спартою Прага» з рахунком 2:1 на своєму полі. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і стійкість, зробивши цей матч незабутнім для вболівальників. Загалом, матч Ліги Європи УЄФА між «Рейнджерс» і «Спартою Прага» був сповнений азартом, голами і напруженими моментами. Стадіон «Іброкс» вкотре виявився фортецею для господарів поля, залишивши гостям гіркий присмак поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рейнджерс — Аріс, Спарта — Бетіс.