«Щастя, яке ми маємо цінувати», — фанати «Маккабі» про матч із «Зорею»

2023-11-10 19:50 Ізраїльтяни були здивовані тим, що вдалося відносно легко виграти у «Зорі» (3:1), забивши три голи невідповідних ... «Щастя, яке ми маємо цінувати», — фанати «Маккабі» про матч із «Зорею»

Ізраїльтяни були здивовані тим, що вдалося відносно легко виграти у «Зорі» (3:1), забивши три голи невідповідних ще в першому таймі. До початку матчу вони очікували, що це буде надскладний поєдинок, тому що українці мають серйозну перевагу через ігрову практику. Така результативна гра в атаці та впевнена перемога (у плані результату) — приємний сюрприз для ізраїльтян. Тепер вони вірять у те, що їхня команда може поборотися з «Гентом» навіть за перше місце у групі. Хоча при цьому багато хто розуміє, що гра із «Зорею» могла скластися інакше, якби українці використали всі свої моменти.

Braun: Дякую за маленьку радість у цей складний час. Просто продовжуйте грати в такому ж стилі і продовжуйте вигравати, щоб хоч трохи порадувати наш народ. На жаль, інших приводів для радості ми нині маємо мало.

Harta: Відмінні голи чудової команди. Це був не ідеальний матч, бо українці також мали досить багато моментів, але найголовніше, що ми забили більше голів і виграли.

Abu: Цілком передбачувано було те, що «Маккабі» швидко втомиться. У другому таймі наша команда набагато менше рухалася полем, не було вже тих швидких і ефективних атак. Тому дуже добре, що ми забили три голи у першому таймі.

DuDu: Якщо говорити відверто, то «Зоря» грала не гірше, а у другому таймі навіть краще. Тому три голи в першому таймі — це не зовсім об’єктивний результат. Другий тайм був для нас дуже слабким. Українці знову і знову створювали моменти і навіть три голи могли не врятувати нас від поразки, якби «Зоря» реалізувала свої моменти.

Muhta: Мені цей матч дуже нагадав гру з «Брейдабліком». Тоді ми теж забили три швидкі голи, і здавалося, що результат матчу вже зрозумілий. Потім ми чи розслаблюємося, чи сили закінчуються, а суперник починає забивати голи і ось уже перемога не здається настільки близькою. Це вже не вперше, коли команда фізично «сідає» після першого тайму.

Amit: Дивна ситуація, коли ти виграєш 3:0, але не впевнений, що зможеш у підсумку набрати 3 очки. Українці діяли небезпечно, вони створили багато моментів, і я переживав до останнього. На щастя, все завершилося добре для «Маккабі».

Harel: Якщо ми так гратимемо із «Зорею» у другому матчі, а українці будуть використовувати свої моменти, то ми програємо. Результат хороший, але гра команди, особливо в обороні, викликає у мене багато запитань до тренерського штабу.

Maor: Дякую воротарю за цю перемогу. Українці у другому таймі сильно додали та створили багато моментів, але ми вистояли. Складна, але дуже важлива перемога для «Маккабі».

Aiad: Дякую команді за те, що вона подарувала нам трохи світла в цьому морі темряви. Складні часи для Ізраїлю. Хтось скаже, що зараз не до футболу та розваг, але ми маємо продовжувати жити та радіти життю, ворогам на зло. Адже вони хочуть нас залякати, але ми сильніші і продовжуватимемо боротися. У тому числі у футболі.

Cohen: Якби арбітр не скасував перший гол «Зорі», то все могло б закінчитися для нас набагато гірше. До останнього моменту я не був певен, що «Маккабі» зможе зберегти цю перемогу. Дякую команді, що продовжує боротися та перемагати. Нині це ще важливіше, ніж раніше.

Elad: Коли наші гравці, тренери та навіть журналісти скаржаться на складні умови, я не знаю, чи варто сміятися чи плакати. Нагадаю, що українці перебувають у стані війни з росіянами вже майже 10 років. А «Зоря» з того моменту не може грати вдома, а останніми роками взагалі змушена грати в чужих країнах єврокубкові матчі. Давайте не будемо скаржитися хоча б у матчах з українцями, які постраждали набагато більше.

Shemesh: Гарний матч, гарна перемога та надважливі три очки. Тепер все в руках «Маккабі». Навіть перше місце ще в межах досяжності, хоча випередити «Гент» буде набагато складніше.

Luzon: Я не став би критикувати команду за помилки в обороні. Ми цілий місяць не грали у футбол, а «Зоря» мала ігрову практику. Я взагалі вражений, що ми так легко виграли в українців. Думав, що це буде дуже важкий матч, а «Маккабі» в кращому разі заб’є один гол.

Bensimon: Шкода, що «Брейдаблік» не зміг утримати перемогу над «Гентом». Це значно полегшило б життя «Маккабі» і допомогло б нам у боротьбі за перше місце в групі. Хоча я не поспішав б ставити «Зорю» на третє місце. Вони цілком можуть виграти у матчі-відповіді і потім поборотися у грі з «Гентом».

Yotam: Як і в матчі з «Брейдабліком», можна похвалити команду лише за 3 очки. Гра як була погана, так і залишається. І тоді, і зараз, «Маккабі» дуже погано зіграв в обороні. Я не став би робити глобальні висновки після сьогоднішньої перемоги. «Зоря» також має багато проблем, тому більш показовим вважаю матч із «Гентом», у якому ми програли.

Sagi: Наразі найважливіше — це вигравати матчі. На емоціях, на характері. Буде тяжко, бо ніхто не знає, коли закінчиться війна з терористами. Але ми не можемо вічно ховатися і уникати нормального життя.

Lior: Безглуздо шукати недоліки в грі команди в такі моменти. Ми виграли та здобули 3 очки. Все інше забудеться вже завтра. «Маккабі» залишається в боротьбі навіть за перше місце в нашій групі. Давайте просто порадіємо за команду, яка показала характер у матчі із сильним суперником.

Shaltiel: Дякую за все. Незважаючи на погану гру, ми змогли виграти. Перед матчем багато хто не вірив у «Маккабі» і записав нас в аутсайдери. Так, гра була поганою, і ми могли спокійно програти. Так, в обороні ми припускалися занадто багато помилок. Але іноді такі перемоги дуже важливі та допомагають команді повірити у себе.

Or: Перемога є перемога, не хочеться критикувати команду після такого. Але з такою грою «Маккабі» складно на щось гарне сподіватися. Якщо так гратимемо в обороні, то «Зоря» у другому матчі точно виграє. І тоді вже настрій не буде таким добрим. Потрібно попрацювати над грою команди в обороні.

Damri: Рідкісні моменти щастя, які ми маємо цінувати. Гра не була ідеальною, «Маккабі» багато помилявся і багато дозволяв суперникові. Але найголовніше, що ми втримали перемогу та значно покращили свою позицію у групі.