Колос — Минай — 2:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 19:04 10 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Минай — 2:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

10 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Минай.

Колос - Минай - 2:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Минай - 2:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Колос (Ковалівка) — Минай (Минай ) — 2:0 (2:0)
Голи: М. Мілько (18), M. Burda (35)

Попередження: S. Петко (27), О. Мельник (32), О. Мельник (49)

Огляд матчу Колос — Минай:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Колос» зустрілися команди «Колос Ковалівка» та «Минай». Обидві команди вийшли на матч з великими надіями і настроєм на перемогу. Перший тайм розпочався із запеклої боротьби між суперниками. Першою кров пролила команда «Колос Ковалівка» на 18-й хвилині, коли В. Мілько забив приголомшливий гол, забезпечивши своїй команді дострокову перевагу. Вболівальники вибухнули від радості, адже їхня команда взяла гору. «Минай» спробував швидко й агресивно відповісти, але їхні зусилля були затьмарені жовтою карткою, отриманою С. Петьком на 27-й хвилині. Петько на 27-й хвилині. На 32-й хвилині ще один гравець, О. Мельник, отримав жовту картку. Однак реалізувати свої можливості не вдалося, і «Колос Ковалівка» скористався своїми шансами. На 35-й хвилині М. Бурда з «Колоса Ковалівки» забив чудовий гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. На другий тайм «Минай» вийшов з бажанням переломити хід гри. Одночасно було проведено три заміни: Ю. Гунічев, О. Вишневський і В. Вітенчук. Однак невдовзі їхні зусилля були зведені нанівець: на 49-й хвилині О. Мельник отримав другу жовту картку і був вилучений. Ковалівка продовжила демонструвати свою перевагу, зробивши три заміни на 65-й і 71-й хвилинах.

На поле вийшли Д. Безбородько та С. Болбат, які замінили відповідно О. Ільїна та С. Мякушка. На 71-й хвилині А. Богданов замінив О. Демченка. «Минай» насилу намагався пробитися до надійної оборони «Колоса Ковалівки», і це розчарування стало очевидним, коли на 72-й хвилині жовту картку отримав Т. Кораблін, а на 76-й хвилині — І. Солдат. На 80-й хвилині був попереджений жовтою карткою і гравець «Колоса» О. Демченко. Ближче до заключних хвилин матчу обидві команди зробили чергові заміни, сподіваючись змінити хід гри. На 79-й хвилині замість Д. Голуба у складі «Миная» з’явився В. Одарюк. Останні заміни зробив і «Колос Ковалівка»: В. Мілько замість П. Оріховського, а О. Тотовицький замість О. Салабая на 85-й хвилині. Незважаючи на зусилля обох команд у другому таймі, рахунок залишився незмінним. Переможцем став «Колос Ковалівка», який здобув переконливу перемогу над «Минаєм» із рахунком 2:0. У цьому матчі «Колос» продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд: «Ковалівка» показала свою майстерність в атаці, а «Минай», попри те, що грав удесятьох, боровся. На стадіоні «Колос» панувала напружена атмосфера, вболівальники стали свідками захопливого футбольного поєдинку в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Зоря, Минай — Кривбас.