Сассуоло — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 21:23 10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Салернітана (Італія).

Сассуоло - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Сассуоло (Італія) — Салернітана (Італія) — 2:2 (1:2)
Голи: Крістіан Торстведт (36), Крістіан Торстведт (53) — C. Ikwuemesi (5), Б. Діа (17)

Попередження: C. Ikwuemesi (45)

Огляд матчу Сассуоло — Салернітана:

Сассуоло і Салернітана зійшлися в захопливому поєдинку на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore в рамках Серії А, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Рахунок 1:2 у перерві говорив про можливу перемогу «Салернітани», але «Сассуоло» вдалося вирвати нічию, а рахунок в основний час закінчився з рахунком 2:2. Початок матчу був вибуховим: «Салернітана» вийшла вперед уже через п’ять хвилин. Сенсаційний гол, забитий К. Іквумесі, привів уболівальників у захват. Не встигли вболівальники «Салернітани» заспокоїтися, як на 17-й хвилині їхня команда завдала нового удару. Б. Дія продемонстрував свою високу кваліфікацію, приголомшливим ударом вивівши свою команду вперед — 2:0. Однак «Сассуоло» не дозволив собі опустити руки після такої ранньої поразки. На 36-й хвилині К. Торстведт продемонстрував свою майстерність, відігравшись. Цей гол вдихнув нове життя в гру господарів, вселивши в них упевненість у своїх силах. Ближче до перерви напруга в команді зросла, внаслідок чого жовту картку отримав гравець «Салернітани» К. Іквуемесі. Нападник перебував у вирі подій, і це попередження послужило попередженням про необхідність стримувати свої емоції. На початку другого тайму «Салернітана» провела заміну. Ф. Данилюк замінив Д. Брадарича, що означало зміну тактики. Однак на 53-й хвилині «Сассуоло» завдав наступного удару — К. Торстведт знову відкрив у собі гольову жилку. Норвезький півзахисник зрівняв рахунок 2:2, створивши передумови для захопливого фіналу.

Салернітана продовжила вносити зміни, намагаючись повернути контроль над грою. На 55-й хвилині замість А. Кандреви вийшов Л. Чауна, що додало атаці свіжості та динаміки. На 56-й хвилині у складі «Салернітани» відбулася ще одна заміна — К. Іквуемесі вийшов замість Сімі, який прагнув змінити ситуацію та допомогти своїй команді віднайти переможний гол. Обидві команди продовжували боротися за перевагу, і «Сассуоло» також вирішив зробити заміну. Так, замість М. Леговскі у складі «Салернітани» з’явився Е. Бохінен, а гравець «Сассуоло» Й. Толян отримав жовту картку на 71-й хвилині, що свідчить про напруження боротьби. На 72-й хвилині «Сассуоло» здійснив подвійну заміну: замість К. Вольпато та А. Лор’єнте вийшли С. Кастільєхо та Г. Дефрель. Ці зміни мали привнести в гру свіжі сили та вирвати перемогу в господарів поля. Однак із плином часу обидві команди так і не змогли вийти з глухого кута. Останні хвилини матчу не обійшлися без драми: на 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» К. Торстведт. У відповідь на це «Сассуоло» зробив останню заміну: на 81-й хвилині замість С. Мулаттьєрі на поле вийшов А. Пінамонті. На 83-й хвилині «Салернітана» зробила п’яту заміну: замість А. Мартегані на полі з’явився Г. Маджоре. Свіжі сили були спрямовані на те, щоб використати проломи в обороні «Сассуоло», які залишилися, і вирвати перемогу в кінцівці матчу. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися успіху, що призвело до напруженої нічиєї. Матч став зразком майстерності, завзятості й тактичної майстерності обох сторін. Зі свистком на перерву командам довелося задовольнятися одним очком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Сассуоло, Салернітана — Лаціо.