Боруссія М — Вольфсбург — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 23:21 10 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Вольфсбург — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

10 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Вольфсбург (Німеччина).

Боруссия М - Вольфсбург - 4:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Вольфсбург - 4:0. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Вольфсбург (Німеччина) — 4:0 (2:0)
Голи: T. Cvancara (16), R. Reitz (42), Онора (64), Плеа (71)

Попередження: Ельведі (29), Арнольд (33), A. Vranckx (69), Н. Козза (84)

Огляд матчу Боруссія М — Вольфсбург:

У напруженому і довгоочікуваному матчі «Боруссія» з Монхенгладбаха здобула перемогу над «Вольфсбургом» із рахунком 4:0. Гра проходила на захопливому стадіоні «Стадіон ім. І. М. Горького». БОРУССІЯ-ПАРК", де зібралися тисячі вболівальників, щоб стати свідками захоплюючого футбольного дійства. Від самого початку монхенгладбаська «Боруссія» продемонструвала свою перевагу, чинячи тиск на оборону «Вольфсбурга». Рішучість господарів поля принесла свої плоди вже на 16-й хвилині, коли Т. Чванкара забив сенсаційний гол, привівши уболівальників у шалений захват. Атмосфера загострилася до межі, натовп вибухнув оплесками, але «Вольфсбург» не відступив. Вони намагалися повернути контроль над грою. Але їхні зусилля були припинені, коли на 29-й хвилині жовту картку отримав Н. Ельведі, а на 33-й хвилині ще одну жовту картку отримав М. Арнольд із «Вольфсбурга». На 42-й хвилині «Боруссія» з Монхенгладбаха завдала ще одного удару, цього разу у площину воріт влучив Р. Райц. Виключно командна гра та майстерність господарів поля не дозволили супернику відірватися від них. Рахунок 2:0 у перерві відображав їхнє домінування і контроль над грою. На початку другого тайму «Вольфсбург» спробував переломити хід зустрічі. Вони зробили три швидкі заміни, сподіваючись додати сил і переломити хід гри.

Однак монхенгладбаська «Боруссія» продовжувала володіти ініціативою на полі. На 64-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» знову продемонструвала свою майстерність в атаці, коли Ф. Онорат забив гол, збільшивши перевагу до неприступних 3:0. Глядачі схвально зашуміли, оцінюючи винятковий прояв футбольного таланту. У завершальній стадії гри «Боруссія» не опустила руки. На 71-й хвилині А. Плеа оформив перемогу, зробивши її остаточною. Підсумковий рахунок 4:0 підтвердив домінуючу гру команди і привів її вболівальників у стан чистої радості. В останні хвилини гри обидві команди зробили додаткові заміни, бажаючи дати можливість проявити себе деяким гравцям. На 84-й хвилині «Вольфсбург» отримав жовту картку, що ще більше посилило їхнє розчарування. Бездоганна гра «Боруссії» з Монхенгладбаха продемонструвала вміння працювати як єдине ціле і використовувати свої гольові можливості. Перемога стала підтвердженням їхньої майстерності та цілеспрямованості, залишивши незабутнє враження у вболівальників, які спостерігали за матчем. Бундесліга стала свідком захопливого протистояння двох грізних команд. Монхенгладбахська «Боруссія» здобула впевнену перемогу, а «Вольфсбург» був змушений перебудовуватися й оцінювати свої дії. Ця гра, безсумнівно, запам’ятається як приголомшливий прояв футбольної майстерності та непохитного духу обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Боруссія М, Вольфсбург — РБ Лейпциг.