Дженоа — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 23:40 10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Верона (Італія).

Дженоа - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Дженоа (Генуя) — Верона (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: R. Dragusin (44)

Попередження: І. Хієн (26), Йохан Васкес (48), F. Терраччано (60), Давіде Фараоні (66), Дуда (86)

Огляд матчу Дженоа — Верона:

У нещодавньому матчі Серії А між командами «Дженоа» та «Верона» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» обидві команди вели запеклу боротьбу, але в підсумку «Дженоа» здобула перемогу з рахунком 1:0. Перша значуща подія матчу відбулася на 26-й хвилині, коли гравець «Верони» І. Хієн отримав жовту картку, що свідчить про його агресивну поведінку. Це задало тон матчу, підкресливши дух суперництва обох команд. По ходу першого тайму «Дженоа» зробила заміну на 41-й хвилині, випустивши М. Бані замість К. Де Вінтера. Це було зроблено з метою внести в гру свіжі сили і тактичні зміни. Перед самою перервою, на 44-й хвилині, «Дженоа» вдалося вирвати перемогу у Р. Драгузіна. Це був вирішальний момент для «Дженоа», що дав змогу піти на перерву з перевагою в один м’яч і впевненістю у своїх силах. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни: на 46-й хвилині «Верона» замінила Ф. Бонаццолі на К. Нгонге. Це були тактичні рішення, покликані посилити склади і переломити хід гри, проте заміни не завадили матчу стати дедалі виснажливішим. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дженоа» Дж. Васкес, що ще більше загострило боротьбу на полі. На 54-й хвилині «Дженоа» знову зробила заміну, випустивши К. Екубана замість Г. Пускаса. Ці стратегічні зміни були спрямовані на надання нових сил і тактичних варіацій для утримання переваги.

Верона не витримала, отримавши на 60-й хвилині жовту картку, яку отримав Ф. Терраччано. У другому таймі обидві команди провели по кілька замін: на 63-й хвилині замість Д. Фараоні у складі «Верони» з’явився Ж. Дойг. Дойг, а замість Ж. М. Круза — Т. Суслов. Ці заміни відображали прагнення «Верони» переломити хід матчу на свою користь. Однак на 66-й хвилині Д. Фараоні отримав жовту картку, що ще більше ускладнило його спроби відігратися. Під кінець часу «Верона» зробила четверту заміну на 71-й хвилині, замінивши Б. Аміоне на О. Дуду. Ця заміна була спробою привнести в гру «Верони» свіжий атакувальний струмінь. На 85-й хвилині «Верона» провела ще одну заміну, замінивши М. Фолоруншо на Р. Сапонару. Не бажаючи залишатися осторонь, «Дженоа» також провела шквал замін на 86-й хвилині. Р. Хапс вийшов замість А. Маттурро, М. Бадель замінив М. Торсбі, а К. Строотман замінив Р. Малиновського. Ці заміни засвідчили прагнення «Дженоа» зміцнити свою перевагу та зберегти контроль над грою. Розчарування «Верони» продовжилося, коли на 86-й хвилині О. Дуда отримав жовту картку, що ще більше порушило ритм гри. У підсумку «Дженоа» зуміла втримати перевагу в один м’яч і здобула перемогу над «Вероною» з рахунком 1:0 у запеклому поєдинку Серії А. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, залишивши вболівальників задоволеними захопливим і напруженим поєдинком на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Дженоа, Верона — Лечче.