Монпельє — Ніцца — 0:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 23:57 10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Ніцца — 0:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

10 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Ніцца (Франція).

Монпелье - Ницца - 0:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Ницца - 0:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Монпельє (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Пабло Росаріо (5), Будауї (45+1), Тодібо (70), Мелвін Бард (82)

Огляд матчу Монпельє — Ніцца:

Монпельє — Ніцца: Запекла боротьба закінчилася глухим кутом У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Монпельє» приймав «Ніццу» на легендарному стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98». Гра обіцяла стати захоплюючим протистоянням двох команд, спраглих до перемоги. Однак, незважаючи на всі зусилля, обидві команди так і не змогли вийти з глухого кута, в результаті чого і в перерві, і в основний час була зафіксована безгольова нічия. Початок матчу пройшов у високому темпі, обидві команди прагнули скоріше заявити про себе. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість, вступивши в запеклу боротьбу за володіння м’ячем. Інтенсивність гри була очевидна від самого початку, і суддя показав кілька жовтих карток. На 5-й хвилині гравець «Ніцци» П. Росаріо отримав жовту картку після неточного захоплення, і судді нічого не залишалося, як попередити його. Це була рання поразка «Ніцци», але вона зуміла зберегти самовладання і стійко продовжити гру. У першому таймі обидві команди пішли вперед у пошуках перелому. На 45-й хвилині гравець «Ніцци» Х. Будауї, який отримав попередження, поповнив список гравців, занесених до суддівської книги. Напруга відчувалася, кожна з команд прагнула здобути перевагу до свистка на перерву. Другий тайм ознаменувався кадровими змінами, обидві команди прагнули привнести у свої склади нові сили. На 60-й хвилині «Ніцца» зробила першу заміну, замінивши Б. Буанані на Г. Лаборде. Заміна була спрямована на те, щоб створити іншу атакувальну загрозу і вивести команду з глухого кута. Ніцца продовжила тасувати склад, зробивши ще дві заміни поспіль. На 66-й хвилині Т. Моффі замінив Е. Гуессана, а Ж. Бога вийшов замість С. Діопа. Ці заміни надали атакувальній грі «Ніцци» нового імпульсу, і вона стала прагнути до досягнення мети. Однак «Монпельє» впевнено тримала оборону й обмежувала шанси «Ніцци» на взяття воріт.

Господарі поля продемонстрували свою стійкість і рішучість, зумівши звести нанівець усі атаки суперника. Обидві команди боролися щосили, але голів так і не забили. Примітно, що в матчі не обійшлося без спірних моментів, оскільки суддя вкотре був покликаний покарати гравців. На 70-й хвилині гравець «Ніцци» Ж. Тодібо отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. На 78-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну, сподіваючись на перелом. Т. Сент-Люс замінив К. Жюльєна, і господарі поля вийшли в атаку на свіжих ногах. Заміна вдихнула нове життя в гру «Монпельє», і вони стали наполегливо йти вперед. На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ніцци» М. Бард, поповнивши список попереджених гравців. Матч перетворився на боротьбу на виснаження, обидві команди запекло чинили опір у кожному поєдинку. Коли час добігав кінця, обидві команди провели чергові заміни в спробі вирвати перемогу на останніх хвилинах. На 84-й хвилині у складі «Монпельє» замість В. Хазрі з’явився К. Фаяд, а на 86-й хвилині «Ніцца» замінила М. Барда на Р. Перро. Ці зміни мали надати командам нової енергії, оскільки вони відчайдушно шукали шанс на перемогу. В останні хвилини матчу «Монпельє» зробив останню заміну: Т. Саваньє був замінений на К. Йебоа. У підсумку жодна з команд так і не змогла знайти переломний момент, і на табло з’явилася безгольова нічия. Незважаючи на те, що обидві команди продемонстрували рішучість і наполегливу боротьбу, не зумівши забити, вболівальники були дещо розчаровані. Проте, матч продемонстрував суперництво і майстерність, показану в Лізі 1. Незважаючи на відсутність голів, зустріч «Монпельє» і «Ніцци» була наповнена драматизмом, протиріччями і яскравими моментами. Обидві команди винесуть із цієї нічиєї цінні уроки і постараються поліпшити свої результати в майбутніх матчах і піднятися вгору по турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Брест, Ніцца — Тулуза.