Оболонь — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:13 11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Ворскла (Полтава).

Оболонь - Ворскла - 0:1. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Ворскла - 0:1. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Оболонь (Київ) — Ворскла (Полтава) — 0:1 (0:0)
Голи: Степанюк (67)

Предупредження: Y. Павлюк (55), D. Фатєєв (60), T. Moroz (60)

Огляд матчу Оболонь — Ворскла:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Оболонь-Бровар» «Оболонь-Бровар» приймала полтавську «Ворсклу». Щойно суддя дав стартовий свисток, стало зрозуміло, що обидві команди мають намір домінувати на полі. У першому таймі обидві команди продемонстрували чудову оборону, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, що послужило приводом для захопливого другого тайму. Другий тайм розпочався зі шквалу жовтих карток. На 55-й хвилині суддя попередив гравця полтавської «Ворскли» Ю. Павлюка. Невдовзі після цього, на 60-й хвилині, Т. Мороз і Д. Фатєєв з «Оболоні-Бровар» також опинилися в суддівській книжці. Однак спірний момент на 67-й хвилині переломив хід матчу. У ворота полтавської «Ворскли» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду повести в рахунку. Р. Степанюк, вийшовши на ударну позицію, майстерно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу — 1:0. Цей гол змусив «Оболонь-Бровар» провести негайні зміни, намагаючись переломити хід матчу. На 67-й хвилині замість Р. Таранухи в гру вступив С. Суханов.

Господарі поля стали шукати можливість зрівняти рахунок, покладаючи надії на свіжі ноги Суханова. Час минав, і обидві команди намагалися домогтися успіху за рахунок замін. На 79-й хвилині «Оболонь-Бровар» ввела в гру І. Краснопіра, який замінив В. Грушу. Заміна надала атакувальної динаміки грі команди, яка відчайдушно намагалася відіграти відставання в рахунку. Полтавська «Ворскла» також провела пізню заміну, щоб зміцнити свою перевагу. На 87-й хвилині замість Д. Хрипчука з лави запасних вийшов І. Нестеренко. Нестеренко. Полтавська «Ворскла» прагнула зберегти перевагу і здобути надважливу перемогу, і матч тривав до останнього свистка. Попри всі зусилля, «Оболонь-Бровар» так і не змогла переломити хід зустрічі, і полтавська «Ворскла» здобула важку перемогу з рахунком 1:0. Фінальний свисток змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступного поєдинку. Цей захоплюючий поєдинок Прем’єр-ліги продемонстрував усю інтенсивність і конкурентність українського футболу. У майстерній грі, тактичній боротьбі та вирішальних моментах обидві команди продемонстрували своє прагнення до успіху. Хоча «Оболонь-Бровар» буде розчарована результатом, вона може пишатися своєю грою. Що стосується полтавської «Ворскли», то її перемога стане хорошим стимулом для продовження сходження в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Оболонь, Ворскла — ЛНЗ.