Штутгарт — Боруссія Д — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:32 11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Боруссія Д — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Штутгарт - Боруссия Д - 2:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Боруссия Д - 2:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 2:1 (1:1)
Голи: D. Undav (42), С. Гірасі (83) — Н. Фюлькруг (36)

Попередження: Г. Кобель (10), D. Undav (15), К. Адейємі (15), М. Сабітцер (49), Атакан Каразор (59)

Огляд матчу Штутгарт — Боруссія Д:

VfB Stuttgart здобув захоплюючу перемогу над дортмундською «Боруссією» У напруженому матчі Бундесліги VfB Stuttgart здобув приголомшливу перемогу над дортмундською «Боруссією» з рахунком 2:1 на стадіоні MHP Arena. За рахунку 1:1 у перерві обидві команди продемонстрували виняткову майстерність, цілеспрямованість і талант упродовж усього матчу, що призвело до захопливого фіналу. Початок гри був дуже напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На 10-й хвилині воротар дортмундської «Боруссії» Грегор Кобель отримав жовту картку за грубий фол. Незабаром після цього «Штутгарт» отримав чудову нагоду повести в рахунку з пенальті, але Крістос Фюріх не реалізував її на 11-й хвилині. Фізична складова матчу була очевидна, оскільки гравці обох команд отримали жовті картки. На 15-й хвилині жовті картки отримали Дзеніс Бурнич (VfB Stuttgart) і Карім Адеємі (Borussia Dortmund). Однак уже на 36-й хвилині дортмундська «Боруссія» взяла гору, коли Ніклас Фуллькруг вразив ворота суперника, забезпечивши йому заслужену перевагу. «ВфБ Штутгарт» швидко відреагував на це і перед самою перервою зумів зрівняти рахунок. На 42-й хвилині Дзеніс Ундав продемонстрував чудове самовладання і точно пробив по воротах, порадувавши вболівальників. У другому таймі обидві команди провели шквал замін, прагнучи привнести у свої склади нову енергію та іскру.

На 46-й хвилині дортмундська «Боруссія» ввела в гру Марко Реуса та Доніелла Мальєна, сподіваючись повернути собі лідерство. Однак «Штутгарт» проявив неабияку стійкість і рішучість: Саша Калайджич, гравець «Штутгарта», постійно загрожував обороні дортмундців, створюючи моменти та примушуючи захисників бути в напрузі. На 83-й хвилині рішучість «Штутгарта» принесла свої плоди, коли Себастьяна Гірассі було збито у штрафному майданчику, що призвело до призначення пенальті. Гірассі вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, забезпечивши «Штутгарту» заслужену перевагу. Час минав, напруга на полі наростала. Обидві команди прагнули забити ще один гол, але надійний захист і тактична дисципліна не дозволили змінити рахунок на табло. Захист «ВФБ Штутгарт» вистояв, витримав шторм і здобув незабутню перемогу над однією з провідних команд Бундесліги. Ця перемога, безсумнівно, підніме моральний дух «ВФБ Штутгарт», який продовжує утверджуватися як серйозний суперник у Бундеслізі. Дортмундській «Боруссії», навпаки, необхідно перебудуватися і винести уроки з поразки, щоб зберегти свої позиції в еліті ліги. Матч між командами «ВфБ Штутгарт» і «Боруссія Дортмунд» продемонстрував увесь накал боротьби і суперництва, які тільки може запропонувати Бундесліга. Захопливі моменти, майстерність виконання і драматична кінцівка — цей матч надовго запам’ятається і вболівальникам, і гравцям.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Штутгарт, Боруссія Д — Боруссія М.