Олександрія — Верес — 1:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:58 11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Верес ... Олександрія — Верес — 1:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Верес (Рівне).

Александрия - Верес - 1:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Верес - 1:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Олександрія (Олександрія) — Верес (Рівне) — 1:0 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Олександрія — Верес:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні КСК «Ніка» «Олександрія» у впертій боротьбі здобула перемогу над рівненським «Вересом». Незважаючи на те, що перший тайм розпочався без забитих м’ячів, саме «Олександрія» в підсумку здобула впевнену перемогу з рахунком 1:0. Початок матчу був напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На 21-й хвилині у ворота «Олександрії» було призначено пенальті, але, на жаль, Геовані не зміг реалізувати цей шанс, і пенальті було пропущено. По ходу гри суддя показав кілька жовтих карток гравцям обох команд. На 27-й хвилині вилучення отримав гравець «Вереса» Жуліо Сезар, на 40-й хвилині — С. Логінов, на 43-й хвилині — Д. Шостак. На 57-й хвилині, намагаючись зберегти порядок на полі, арбітр отримав попередження і Д. Скорко. У другому таймі обидві команди провели вирішальні заміни, намагаючись змінити динаміку гри. Перша заміна у складі «Вереса» відбулася на 67-й хвилині, коли С. Вовченка було замінено на Ю. Шевченка. Незабаром «Олександрія» відповіла першою заміною — замість А. Кулакова з’явився В. Погорілий. На 69-й хвилині «Олександрія» зробила ще дві заміни: Геовані замінив Хуана Альвіну, а К. Сігеєв — А. Кулаковського.

Рівненський «Верес» також зробив дві заміни на 80-й хвилині: М. Гайдучик замінив В. Гакмана, а Яго Сікейра — А. Близниченка. Остаточно глухий кут було перервано на 84-й хвилині, коли Хуан Альвіна влучив у сітку воріт, потішивши вболівальників і вивівши «Олександрію» вперед. Цей гол додав сил господарям, які впродовж усієї гри прагнули перелому. Однак останні хвилини матчу не обійшлися без драми. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» Д. Балан, який поповнив число попереджень у грі, в якій було багато гострих моментів. Обидві команди зробили чергові заміни, щоб зберегти перевагу або зрівняти рахунок. На 87-й хвилині «Олександрія» замінила Р. Плаксу на А. Кравченка. Кравченка, а у «Вереса» на 89-й хвилині О. Кучеренка на Д. Світуху. У гостей також відбулися дві заміни: В. Шарай вийшов замість Р. Ковалюка, а наприкінці матчу на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» М. Шевченко. Після фінального свистка судді «Олександрія» відсвяткувала важку перемогу, яка дозволила їй піднятися в турнірній таблиці. Це був складний і напружений поєдинок двох команд Прем’єр-ліги, в якому «Олександрія» використала свої шанси та здобула впевнену перемогу над рівненським «Вересом» із рахунком 1:0. Матч продемонстрував конкурентну природу українського футболу і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Оболонь, Верес — Металіст 1925.