Кр-л Пелас — Евертон — 2:3. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 19:01 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Евертон — 2:3. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Кр-л Пэлас - Эвертон - 2:3. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Эвертон - 2:3. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 2:3 (1:1)
Голи: Е. Ез (5), Одсонн Едуард (73) — Миколенко (1), Дукуре (49), I. Gueye (86)

Предупредження: Е. Ез (24), Дукуре (45+2), Дж. Гарнер (89), Миколенко (90+7)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Евертон:

Кристал Пелас і Евертон зійшлися на «Селхерст Парк» у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, внаслідок чого рахунок на табло відобразив напруженість матчу. У перерві рахунок був 1:1, але в підсумку «Евертон» здобув перемогу з рахунком 3:2. Початок матчу був вибуховим: уже за хвилину гравець «Евертона» Владислав Ніколенко опинився у воротах. Завдяки його результативній передачі гості одразу ж вийшли вперед, і «Кристал Пелас» був змушений шукати відповідь. І вони відповіли: на п’ятій хвилині Еберечі Езе реалізував пенальті, зрівнявши рахунок і вдихнувши нове життя в матч. Гра проходила в нестримному темпі, обидві команди мчали вперед у пошуках голу. Однак ентузіазм гравців іноді призводив до помилкових атак, що призвело до кількох вилучень. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кристал Пелас» Езе, а перед самим свистком на перерву — гравець «Евертона» Абдулайє Дукуре. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Евертона»: Андре Онана замінив Ідрісса Гуйє. Ця зміна, схоже, пожвавила гру «Евертона», і на 49-й хвилині команда повернула собі лідерство, а Дукуре спокутував свою провину, забивши вирішальний гол.

«Кристал Пелас» продовжував боротися, зробивши заміну на 67-й хвилині: Джеффрі Шлепп замінив Майкла Олісе. Гра тривала до кінця, і рішучість «Кристал Пелас» принесла свої плоди на 73-й хвилині, коли Одсонн Едуард зрівняв рахунок вдалим ударом. Обидві команди жадали перемоги, що призвело до подальших замін. На 77-й хвилині у складі «Евертона» з’явився Домінік Калверт-Льюїн, а на 83-й хвилині «Пелас» замінив Едуара на Жана-Філіпа Матета. У заключній стадії матчу «Евертон» завдав ще одного удару. Гуйє, який вийшов раніше на заміну, знову переслідував «Кристал Пелас», забивши переможний гол на 86-й хвилині. Напруга на стадіоні була відчутною, оскільки господарі поля відчайдушно шукали можливість зрівняти рахунок. Однак «Евертон» зумів вистояти і здобути важливу виїзну перемогу. У кінцівці матчу ще залишався час для пізньої драми. На 89-й хвилині гравець «Евертона» Ніколенко отримав жовту картку, поповнивши число попереджень. На 90-й хвилині обидві команди зробили останні заміни: Ешлі Янг вийшов у складі «Евертона», а Вільям Г’юз замінив Нухуна Ахамаду у складі «Кристал Пелас». Незважаючи на підсумковий результат, це була гра, яка продемонструвала пристрасть і майстерність як «Кристал Пелас», так і «Евертона». Захопливі поєдинки між цими командами є підтвердженням того, що Прем’єр-ліга приносить радість з року в рік.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Кр-л Пелас, Евертон — Ман.Юнайтед.