Арсенал — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 19:03 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Бернлі (Англія).

Арсенал - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Арсенал (Лондон) — Бернлі (Англія) — 3:1 (1:0)
Голи: Троссар (45+1), В. Саліба (57), Зінченко (74) — J. Браунхілл (54)

Огляд матчу Арсенал — Бернлі:

«Арсенал» здобув перемогу над «Бернлі» на стадіоні «Емірейтс» У матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на стадіоні «Емірейтс», «Арсенал» здобув важку перемогу над «Бернлі» з рахунком 1:0 у перерві та 3:1 в основний час. У матчі було кілька вражаючих голів, тактичних замін і навіть червона картка, що забезпечило вболівальникам цікаву і насичену гру. Перший гол у матчі було забито на 45-й хвилині, перед самим свистком на перерву, коли гравець «Арсеналу» Л. Троссар влучив у сітку воріт. Цей гол надав «Арсеналу» впевненості у своїх силах, адже на перерву вони йшли з перевагою над суперником. Однак на 54-й хвилині «Бернлі» швидко зрівняв рахунок: Дж. Браунхілл зумів обіграти оборону «Арсеналу» і блискучим ударом забити такий необхідний гол. Цей гол став тривожним сигналом для «Арсеналу», який швидко відреагував. Уже за три хвилини, на 57-й хвилині, гравець «Арсеналу» В. Саліба завдав потужного удару, що пройшов повз воротаря «Бернлі» та відновив перевагу господарів поля. Цей гол підняв настрій як гравцям, так і вболівальникам «Арсеналу», вселив у них нову рішучість домогтися перемоги. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і внести стратегічні зміни.

На 59-й хвилині замість Ф. Вієйра у складі «Арсеналу» з’явився К. Гавертц, а на 80-й хвилині «Бернлі» зробив першу заміну, замінивши Й. Брууна Ларсена на Л. Колеошо. На 80-й хвилині «Бернлі» зробив другу й останню заміну: замість А. Ремзі вийшов З. Амдуні. На 81-й хвилині «Арсенал» зробив другу заміну: замість Р. Нельсона на поле вийшов Б. Сака. Ще через хвилину «Арсенал» зробив третю заміну — замість Л. Троссара вийшов Е. Нкетіа. Однак радість «Арсеналу» була недовгою, оскільки на 83-й хвилині Ф. Вієйра отримав червону картку. На 85-й хвилині «Бернлі» зробив третю заміну: Дж. Браунхілл замінив М. Обафемі. «Арсенал» зробив останню заміну на 88-й хвилині, замінивши Л. Троссара на Г. Мартінеллі. Бернлі також зробив останню заміну на 88-й хвилині, випустивши Вітіньо замість В. Одоберта. В останні хвилини матчу «Арсенал» зробив четверту й останню заміну на 90-й хвилині, ввівши Г. Мартінеллі замість Ж. Ківіора. На 90-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Бернлі» Й. Б. Гудмундссон, і матч підійшов до кінця. У підсумку «Арсенал» вийшов переможцем у матчі Прем’єр-ліги проти «Бернлі» на стадіоні «Емірейтс». Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, причому «Арсенал» успішно скористався своїми гольовими можливостями. Ця перемога, безсумнівно, підніме настрій «Арсеналу», який продовжить свою кампанію в гострій конкурентній боротьбі в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Арсенал, Бернлі — Вест Гем.