Реймс — ПСЖ — 0:3. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 19:54 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — ПСЖ — 0:3. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ПСЖ (Париж).

Реймс - ПСЖ - 0:3. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - ПСЖ - 0:3. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Реймс (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:3 (0:1)
Голи: Мбаппе (3), Мбаппе (59), Мбаппе (82)

Попередження: Юніс Абдельхамід (51)

Огляд матчу Реймс — ПСЖ:

У недавньому матчі Ліги 1 проти «Реймса» «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з рахунком 3:0. Матч проходив на стадіоні Stade Auguste-Delaune II і став ідеальним фоном для напруженої футбольної боротьби. У першому таймі «Парі Сен-Жермен» вийшов уперед завдяки ефектному голу свого зіркового нападника Кіліана Мбаппе.

Гол, забитий вже на третій хвилині гри, задав тон всій решті частини матчу. У «Реймса», навпаки, з’явився проблиск надії на 8-й хвилині, коли він опинився у воротах, але, на жаль, гол було скасовано через визнання офсайду у Ж. Іто. На початку другого тайму «Парі Сен-Жермен» зробив заміну, замінивши Ж. Рамоса на Вітінью, що свідчить про його рішучість збільшити перевагу. На 70-й хвилині «Реймс» також зробив тактичну заміну, замінивши А. Річардсона на О. Діакіте, намагаючись посилити атаку. На 51-й хвилині «Реймс» отримав жовту картку, оскільки Ю. Абдельхамід сфолив на супернику. Це доповнення до зростаючого списку невдач «Реймса» тільки додало сил «Парі Сен-Жермену», який відповів ще одним голом на 59-й хвилині, забитим Кіліаном Мбаппе. Обидві команди продовжили робити заміни, намагаючись розворушити ситуацію і отримати перевагу. На 71-й хвилині у складі «Реймса» замість Р. Хадри з’явився Т. Фоке, а на 74-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив другу заміну — О. Дембеле замість Б. Барколи. На 75-й хвилині «Реймс» зробив третю заміну — Т. Де Смет замінив Ж. Вільсона-Есбранда. На 77-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну: замість К. Ндура з’явився Лі Канг-Ін. На 81-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив четверту заміну, випустивши замість Л. Ернандеса К. Солера. Ця заміна принесла свої плоди: вже через хвилину Кіліан Мбаппе знову опинився в сітці воріт, зміцнивши перевагу своєї команди. В останні хвилини матчу «Реймс» зробив четверту й останню заміну: на 83-й хвилині М. Дарамі замінив М. Діахона. Однак було вже пізно щось кардинально змінювати в рахунку, і «Парі Сен-Жермен» оформив перемогу, залишивши «Реймс» без шансів на відповідь. Загалом матч між «Реймсом» і «Парі Сен-Жермен» вийшов захопливим і продемонстрував талант і майстерність обох команд. Вирішальним фактором стала клінічна гра «Парі Сен-Жермена», особливо Кіліана Мбаппе, що забезпечила комфортну перемогу гостей на стадіоні Stade Auguste-Delaune II з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Реймс, ПСЖ — Монако.