Монца — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 23:42 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Торіно (Турин).

Монца - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Монца (Італія) — Торіно (Турин) — 1:1 (0:0)
Голи: А. Колпані (65) — Іван Іліч (55)

Предупредження: Г. Гінейтіс (67), Гіоргос Кіріакопулос (69), Карбоні (89)

Огляд матчу Монца — Торіно:

На стадіоні «U-Power Stadium» у напруженому поєдинку билися команди «Монца» і «Торіно». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, жодна з команд не змогла довести свою перевагу на полі. Обидві команди мали достатню кількість моментів, але сильна оборона не дозволила їм зрівняти рахунок. Однак на початку другого тайму глухий кут було перервано. На 55-й хвилині І. Іліч, гравець «Торіно», забив чудовий гол і вивів свою команду вперед. Після цього голу «Торіно» почав набирати обертів, прагнучи збільшити свою перевагу і завоювати всі три очки. Однак у «Монци» були інші плани. На 65-й хвилині А. Колпані добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок і вдихнувши нове життя в гру. Гол підняв настрій гравцям «Монци» та їхнім уболівальникам на трибунах, і матч продовжився в гострій боротьбі, обидві команди шукали переможця. По ходу гри напруга зростала, що призвело до виникнення гострих моментів. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Торіно» Г. Гінеітіс, а на 69-й хвилині — гравець «Монци» Г. Кіріакопулос.

Обидві команди зробили стратегічні заміни, прагнучи вийти з глухого кута. На 72-й хвилині у складі «Торіно» замість Д. Зими з’явився Р. Родрігес. Монца відповіла двома швидкими замінами на 81-й хвилині, замінивши А. Колпані на В. Карбоні. Коли на годиннику залишалося всього кілька хвилин, обидві команди наполегливо намагалися домогтися перемоги. На 86-й хвилині Торіно зробив дві пізні заміни: А. Тамезе і М. Воєвода. Монца відповіла своєю заміною, замінивши А. Колпані на П. Перейру. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монци» В. Карбоні, а на 90-й хвилині — гравець «Торіно» Н. Радоньїч. У спробі вирвати перемогу «Монца» зробила ще одну заміну на 90-й хвилині, замінивши Д. Д’Амброзіо на П. Перейру. Пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию 1:1. Обидві команди виклалися на повну, але в підсумку жодна з них не змогла завоювати три очки. Це була запекла боротьба, яка продемонструвала талант і цілеспрямованість як «Монци», так і «Торіно». Уболівальники на стадіоні U-Power стали свідками захопливого футболу, який, безсумнівно, запам’ятається своїми напруженими моментами і духом суперництва.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Монца, Болонья — Торіно.