Гавр — Монако — 0:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 00:03 11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Монако — 0:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Монако (Франція).

Гавр - Монако - 0:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Монако - 0:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Гавр (Франція) — Монако (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: М. Байо (10), Закарія (21), Фофана (90+9), Е. Діоп (90+8)

Огляд матчу Гавр — Монако:

Нещодавно на стадіоні «Океан» відбувся довгоочікуваний матч Ліги 1 між командами «Гавр» і «Монако». Обидві команди жадали перемоги, і на глядачів чекав захопливий футбол. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 0:0, обидві команди не могли влучити у площину воріт. Гравці демонстрували високу майстерність і цілеспрямованість, але не змогли реалізувати свої можливості і забити гол. Матч проходив у рівній боротьбі, жодна зі сторін не хотіла поступатися ні на йоту. На 10-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» М. Байо, а на 21-й хвилині попередження отримав гравець «Монако» Д. Закарія. Ці ранні вилучення могли позначитися на впевненості гравців і вплинути на хід гри. На початку другого тайму «Монако» зробив першу заміну на 46-й хвилині, замінивши К. Діатту на Е. Діопа. Ця заміна внесла нову енергію в гру, і обидві команди стали шукати шляхи виходу з глухого кута. На 66-й хвилині «Монако» зробив ще одну заміну — М. Аклюш замінив Т. Мінаміно. На 68-й хвилині А. Туре, гравець «Гавра», отримав жовту картку, загостривши боротьбу на полі. На 72-й хвилині господарі поля зробили подвійну заміну: Н. Аліуї та А. Жужу вийшли замість С. Грансіра та Е. Саббі відповідно.

На ці зміни, покликані посилити атакувальні можливості «Гавра» і переломити хід гри на свою користь, «Монако» відповів на 73-й хвилині своєю заміною — замість Ф. Балогуна на полі з’явився В. Бен Єддер. Керівники команд були сповнені рішучості знайти переломний момент і забезпечити перемогу своїм командам. «Гавр» продовжив гонитву за голом, зробивши третю заміну на 81-й хвилині. А. Туре був замінений на Р. Ндіайє, який привніс у команду нові сили та ідеї. На 90-й хвилині «Гавр» зробив четверту і п’яту заміни: Д. Кузяєв і М. Байо замінили Ю. Кехту і А. Логбо відповідно. На останніх хвилинах матчу емоції були високі. Жовту картку отримав гравець «Монако» Е. Діоп, потім ще одне попередження отримав Ю. Фофана. Однак кульмінація матчу настала на 90-й хвилині, коли у ворота «Гавра» було призначено пенальті. На жаль, С. Грандір не зміг забити, і матч закінчився з рахунком 0:0. Обидві команди можуть пишатися своєю грою в обороні, і матч закінчився у впертій боротьбі внічию. Незважаючи на те, що глядачі не змогли забити гол, вони стали свідками майстерності, тактики і рішучості обох команд. Йдучи з поля, гравці могли винести цінні уроки з цієї зустрічі та використати їх для вдосконалення в майбутніх матчах. Вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими командами, сподіваючись, що він буде ще більш гольовим і захопливим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Гавр, ПСЖ — Монако.