Зоря — ЛНЗ — 0:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 15:55 12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — ЛНЗ — 0:0. Чемпіонат України, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ЛНЗ (Черкаси).

Заря - ЛНЗ - 0:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - ЛНЗ - 0:0. Чемпионат Украины, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 14-й тур

Зоря (Луганськ) — ЛНЗ (Черкаси) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Зоря — ЛНЗ:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між луганською «Зорею» та черкаським «ЛНЗ» обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Гра проходила на стадіоні СКІФ, і хоча підсумковий рахунок був 1:2 на користь черкаського ЛНЗ, матч був сповнений захопливих моментів. Перший гол у матчі було забито на 6-й хвилині, коли гравець черкаського ЛНЗ Г. Пасіч влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Луганська «Зоря» спробувала відповісти і провела першу заміну на 46-й хвилині, замінивши О. Данченка на І. Горбача. На 56-й хвилині луганська «Зоря» провела ще одну заміну, замінивши П. Міцина на В. Волошина. Черкаський ЛНЗ відповів своєю заміною — на 57-й хвилині Ю. Селін був замінений на О. Насонова. Потім луганська «Зоря» зробила третю заміну, замінивши Д. Нагнойного на Д. Мишньова. У міру загострення гри луганська «Зоря» отримала дві жовті картки поспіль. На 63-й хвилині був вилучений І. Снурніцин, а на 64-й хвилині — К. Дришлюк. На 67-й хвилині луганська «Зоря» провела четверту заміну, помінявши К. Дришлюка на К. Азіангбе.

На 74-й хвилині «ЛНЗ Черкаси» отримав жовту картку, так як був вилучений О. Насонов. На 76-й хвилині жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» К. Азіангбе. Потім луганська «Зоря» провела п’яту заміну, замінивши на 79-й хвилині В. Волошина на В. Чурка. Обидві команди продовжили робити заміни, і на 81-й хвилині ЛНЗ «Черкаси» зробив дві заміни. С. Рибалка вийшов замість Є. Банади, а О. Хобленко замінив А. Савіна. На 82-й хвилині ЛНЗ Черкаси здійснив четверту заміну — замість І. Тищенка вийшов С. Шестаков. На останніх хвилинах матчу ЛНЗ Черкаси зробив останню заміну — на 87-й хвилині Д. Олійник замінив М. Прядуна. Однак останнє слово в матчі залишилося за луганською «Зорею». На 88-й хвилині Д. Алефіренко забив гол, скоротивши розрив між командами. На жаль для луганської «Зорі», черкаський ЛНЗ оформив перемогу пізнім голом Г. Пасіча на 89-й хвилині. Матч закінчився на напруженій ноті: на 90-й хвилині жовті картки отримали Г. Пеньков із черкаського ЛНЗ та І. Горбач із луганської «Зорі». Загалом це був захопливий і напружений матч між луганською «Зорею» та черкаським ЛНЗ. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, забезпечивши захопливе видовище для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Зоря, Ворскла — ЛНЗ.