Віктор Коваленко забив переможний гол у ворота «Наполі» (ВІДЕО)

2023-11-12 17:03 Український півзахисник італійського «Емполі» Віктор Коваленко приніс перемогу своїй команді в матчі чемпіонату Італії над «Наполі», ... Віктор Коваленко забив переможний гол у ворота «Наполі» (ВІДЕО)

Український півзахисник італійського «Емполі» Віктор Коваленко приніс перемогу своїй команді в матчі чемпіонату Італії над «Наполі», забивши єдиний гол у додатковий час.

Віктор Коваленко

«Наполі» — «Емполі» — 0:1
Гол: Коваленко 90+1

Примітно, що Коваленко спочатку залишився в запасі своєї команди на поєдинок проти «Наполі», але вийшов на заміну на 71-й хвилині замість Якопо Фацціні.

На першій компенсованій до другого тайму хвилині Коваленко чудовим ударом приніс своїй команді важливу перемогу, яка дозволила «Емполі» піднятися із зони вильоту.

Нагадаємо, для українця це другий гол у кар’єрі в Серії А. Перший був забитий у складі «Спеції» у ворота «Салернітани» 2021 року.

12.11.2023, 17:03