«Наполі» готовий звільнити тренера Руді Гарсію

2023-11-12 22:17 «Наполі» готує відставку головного тренера Руді Гарсії після поразки у матчі 12-го туру чемпіонату Італії проти ... «Наполі» готовий звільнити тренера Руді Гарсію

«Наполі» готує відставку головного тренера Руді Гарсії після поразки у матчі 12-го туру чемпіонату Італії проти «Емполі» (0:1).

Руді Гарсія, Getty Images

Французький наставник вирішив змінити склад після нічиєї з «Уніон» Берліном (1:1) в Лізі чемпіонів. Він несподівано відмовився від Хвічі Кварацхелії, Пйотра Зелінського та Натана, перейшовши на схему 4−2−3−1 з Джованні Сімеоне за підтримки Джакомо Распадорі. Це спрацювало не дуже добре, оскільки вже на 55-й хвилині гри команда повернулася до звичної схеми 4−3−3.

Як повідомляє Sky Sport Italia, президент «Наполі» Ауреліо Де Лаурентіс знову пішов у роздягальню у перерві матчу. Він робив те саме в кількох останніх зустрічах, включаючи невдалу гру з «Уніоном». Протягом поєдинку з «Емполі» Де Лаурентіса можна було побачити на трибунах у компанії Фабіо та Паоло Каннаваро.