Астон Вілла — Фулгем — 3:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:05 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Фулгем — 3:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Фулхем (Англія).

Астон Вилла - Фулхэм - 3:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Фулхэм - 3:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Астон Вілла (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:1 (2:0)
Голи: Антоні Робінсон (27), Макгінн (42), О. Воткінс (64) — R. Jimenez (70)

Попередження: Жоао Палінья (52), Антоні Робінсон (65), О. Воткінс (66), Івобі (74), Езрі Конса (83), Рід (90+6), Вінісіус (90+4)

Огляд матчу Астон Вілла — Фулгем:

«Астон Вілла» приймала «Фулхем» на «Вілла Парк» у матчі Прем’єр-Ліги, в якому було кілька цікавих моментів і драматичних поворотів. Обидві команди прагнули здобути перемогу та додати важливі очки до свого активу. Перший тайм розпочався з того, що «Астон Вілла» домінувала у грі та чинила тиск на оборону «Фулхема». На 27-й хвилині «Астон Вілла» вийшла вперед завдяки невдалому голу гравця «Фулхема» А. Робінсона. М’яч, відбившись від Робінсона, потрапив у сітку воріт, і «Вілла» повела в рахунку 1:0. По ходу тайму «Астон Вілла» продовжувала володіти м’ячем і створювати моменти. На 42-й хвилині їхні зусилля принесли свої плоди: Дж. Макгінн забив фантастичний гол, збільшивши перевагу «Вілли» до 2:0. До перерви «Фулгем» так і не зумів знайти свою точку опори та здійснити суттєвих дій у відповідь. Другий тайм розпочався з того, що «Фулгем» зробив заміну: Б. Де Кордова-Рід вийшов замість Х. Вілсона, намагаючись змінити динаміку гри. Однак зусилля «Фулхема» були зведені нанівець, оскільки на 52-й хвилині жовту картку отримав Дж. Палінья. На 62-й хвилині «Астон Вілла» також зробила заміну, замінивши М. Діабі на талановитого Л. Бейлі. Заміна виявилася результативною, коли на 64-й хвилині О. Воткінс вразив ворота суперника, збільшивши перевагу команди до 3:0.

Однак «Фулгем» не здався. На 70-й хвилині Р. Хіменесу вдалося відігратися, повернувши «Фулгему» надію на повернення. Але незабаром ці надії згасли, оскільки на 74-й хвилині А. Івобі отримав жовту картку. Намагаючись переломити хід матчу, «Фулхем» зробив дві швидкі заміни: на 74-й хвилині А. Перейра і Р. Хіменес замінили Т. Кейрні і Карлоса Вінісіуса відповідно. На 82-й хвилині «Фулгем» продовжив атакувати і, здавалося, забив гол, але його було скасовано через визнання офсайду у Карлоса Вінісіуса. На 82-й хвилині «Фулгем» зробив ще дві заміни: Вілліан вийшов замість А. Траоре, а А. Івобі — замість Х. Ріда. Однак пізні заміни не змогли змінити результат зустрічі. У заключній стадії матчу напруга зросла, внаслідок чого на 83-й хвилині Е. Конса отримав жовту картку за «Астон Віллу». Фулгем також отримав дві жовті картки: Карлос Вінісіус і Х. Рід — на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, Фулгему не вдалося скоротити розрив у рахунку, і матч завершився з рахунком 3:1 на користь «Астон Вілли». Матч продемонстрував домінування «Астон Вілли» в першому таймі та її здатність протистояти пізньому натиску «Фулхема». Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть наступних матчів у Прем’єр-лізі, сподіваючись розвинути свої результати і набрати більше очок, прагнучи успіху в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Астон Вілла, Фулхем — Вулверхемптон.