Ліверпуль — Брентфорд — 3:0. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:07 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Брентфорд — 3:0. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ливерпуль - Брентфорд - 3:0. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Брентфорд - 3:0. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Ліверпуль (Англія) — Брентфорд (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Мохамед Салах (39), Мохамед Салах (62), Діого Хота (74)

Попередження: K. Ajer (30), К. Норгаард (30), Матіп (37)

Огляд матчу Ліверпуль — Брентфорд:

У недавньому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» приймав «Брентфорд», і господарі поля здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. У грі було достатньо драматичних моментів, і «Ліверпуль» домінував протягом усього матчу. Перший тайм розпочався з того, що «Ліверпуль» продемонстрував свої наміри та створив кілька моментів. Однак їхня радість була недовгою, адже перший гол на 22-й хвилині, забитий Д. Нуньєсом, було скасовано через порушення офсайду. Аналогічне розчарування спіткало команду лише за п’ять хвилин, коли ще один гол Д. Нуньєса було визнано не зарахованим. Брентфорд насилу знаходив ритм гри на початку матчу, і їхнє розчарування стало проявлятися в тому, що на 30-й хвилині два гравці команди, К. Норгаард і К. Ажер, отримали жовті картки поспіль. На 37-й хвилині до суддівської книги потрапив і гравець «Ліверпуля» Дж. Матіп. Однак на 39-й хвилині М. Салах потужним ударом переграв воротаря «Брентфорда» і забезпечив господарям заслужену перевагу. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Ліверпуля». У другому таймі «Ліверпуль» продовжив домінувати, прагнучи нових голів.

На 62-й хвилині М. Салах забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Ліверпуля» до 2:0. «Брентфорд» спробував повернутися в гру і зробив першу заміну на 46-й хвилині, замінивши В. Джанельта на Ф. Оньєку. Однак їхні спроби були рішуче припинені надійною обороною «Ліверпуля». Надалі «Брентфорд» провів ще низку замін на 72-й та 73-й хвилинах, випустивши на поле Ю. Вісса, М. Йенсека, В. Джанельта на Ф. Оньєку. Вісса, М. Єнсена та М. Рорслева Расмуссена. Однак «Ліверпуль» продовжував домінувати, і на 74-й хвилині Діого Жота збільшив перевагу команди, зробивши рахунок 3:0. У заключній стадії гри «Ліверпуль» здійснив свої заміни: К. Гакпо, Л. Діас, Т. Александер-Арнольд і Д. Собослаї на 83-й, 84-й, 90-й і 90-й хвилинах відповідно. Ці заміни продемонстрували сильні сторони «Ліверпуля» і дозволили зберегти контроль над грою до фінального свистка. У підсумку матч завершився впевненою перемогою «Ліверпуля» з рахунком 3:0, на радість глядачів на стадіоні «Анфілд». Перемога продемонструвала домінування «Ліверпуля» і його вміння використовувати свої шанси, а «Брентфорду» необхідно перегрупуватися і зосередитися на поліпшенні своїх результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Ліверпуль, Брентфорд — Арсенал.