Фіорентина — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:08 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Болонья (Італія).

Фиорентина - Болонья - 2:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Болонья - 2:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Болонья (Італія) — 2:1 (1:1)
Голи: Г. Бонавентура (17), Н. Гонсалес (48) — Джошуа Зіркзі (33)

Попередження: Салемакерс (36), Мотта (40), Ебішер (45+2), Г. Бонавентура (45+2)

Огляд матчу Фіорентина — Болонья:

«Фіорентина» здобула перемогу над «Болоньєю» на легендарному стадіоні «Артеміо Франкі» в рамках Серії А. Попри запеклу боротьбу обох команд, «Фіорентині» вдалося здобути перемогу з рахунком 2:1, а в перерві рахунок став рівним — 1:1. Початок матчу був стрімким і напруженим, «Фіорентина» прагнула першої переваги. Їхні зусилля принесли плоди вже на 17-й хвилині, коли Джакомо Бонавентура вразив ворота суперника, чим викликав уболівальників у захваті. Однак «Болонья» швидко відповіла на це, реалізувавши пенальті на 33-й хвилині, який майстерно реалізував Яннік Зіркзее. По ходу тайму гра стала більш жорсткою, і «Болонья» отримала три жовті картки: Алексіс Салемакерс, Томіясу Мотта і Мішель Ебішер. Перед самою перервою «Фіорентина» також отримала попередження за удар Бонавентури. Перед самою перервою «Болонья», здавалося, повела в рахунку завдяки голу Ріккардо Орсоліні, але гол було скасовано через порушення правила «поза грою». На перерву команди пішли за рівного рахунку, що послужило приводом для захопливого другого тайму. На початку другого тайму обидві команди провели швидкі заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. У складі «Фіорентини» на заміну вийшли два гравці: М. Нзола і Ф. Парізі замість Дж. Іконе і Л. Раньєрі відповідно.

На 48-й хвилині «Фіорентина» отримала право на пенальті, що дало їй чудову нагоду повернути собі лідерство. Ніколас Гонсалес вийшов на ударну позицію й успішно реалізував пенальті, вивівши «Фіорентину» вперед. У відповідь «Болонья» зробила дві перші заміни: на 70-й хвилині Орсоліні замінив Д. Ндойє, а Фройлер — Н. Моро. Крім того, на 76-й хвилині було проведено ще дві заміни: Крістіансен замінив Лікогіанніса, а Пош — Лукумі. У складі «Фіорентини» також відбулися зміни: на 78-й хвилині замість М. Лопеса з’явився Артур Мело. Гра загострилася, обидві команди відчайдушно шукали голи. На 83-й хвилині «Болонья» зробила останню заміну, випустивши С. ван Хойдонка замість Я. Зіркзее. В останні хвилини матчу «Фіорентина» зробила дві заміни: К. Бірагі замінив П. Комуццо на 88-й хвилині, а Г. Бонавентура — Ю. Міну на 90-й хвилині. Напруга в матчі наростала, і на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Л. Раньєрі. Однак це не вплинуло на підсумковий результат: «Фіорентина» вистояла і здобула важку перемогу з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував усю гостроту суперництва в Серії А: і «Фіорентина», і «Болонья» боролися за перемогу. На вболівальників чекала ціла низка емоцій і захопливих моментів, що зробило цю зустріч незабутньою на «Стадіо Артеміо Франкі».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Фіорентина, Болонья — Торіно.