Ренн — Ліон — 0:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 19:59 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Ліон — 0:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Ліон (Франція).

Ренн - Лион - 0:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Лион - 0:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Ренн (Франція) — Ліон (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: J. О’Браєн (67)

Предупредження: I. Салах (45)

Огляд матчу Ренн — Ліон:

Нещодавно відбувся напружений футбольний матч між командами «Ренн» і «Ліон», який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. За рахунку 0:0 у перерві обидві команди прагнули вийти з глухого кута і здобути перемогу. Матч проходив на домашньому стадіоні «Ренна» — «Роажон Парк». Атмосфера, що панує на стадіоні, і палкі вболівальники створили всі умови для захопливого поєдинку в Лізі 1. Від самого початку гра була наповнена драматизмом. Уже на 5-й хвилині «Ренн» зазнав величезної втрати: червону картку отримав Ж. Дуе, і більшу частину матчу його команда провела вдесятьох. Ця невдача не завадила «Ренну» мужньо битися і стримати «Ліон» до перерви. Протягом усього першого тайму напруга була високою, про що свідчить І. Салах, який отримав жовту картку за «Ренн» на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Ліон» зробив першу заміну: замість А. Ляказетта вийшов С. Альверо. Ренн також здійснив низку замін: А. Трюффе, Ж. Бєлочан і А. Калімуендо, щоб освіжити атакувальні можливості. Однак уже через кілька хвилин після цих замін Ліон зробив свій внесок у хід матчу.

На 67-й хвилині Дж. О’Браєн ударом з близької відстані вивів свою команду вперед. Цей гол виявився вирішальним, і «Ліон» утримав надважливу перемогу. По ходу гри обидві команди продовжували робити заміни, намагаючись знайти рішення і переломити хід матчу на свою користь. У «Ренна» на поле вийшли Л. Блас і Д. Дуе, а А. Теате і Н. Матіч отримали жовті картки. У «Ліона» Р. Черкі та М. Бальде на 64-й хвилині замінили Джефіньо та Т. Кадевере, а Е. Нуама та М. Діавара — на 77-й хвилині. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, обидві команди прагнули своєї мети. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Н. Тальяфіко, що ще більше посилило напруження матчу. Ренн також зробив останню заміну: К. Вух вийшов замість А. Гуїрі. Після фінального свистка «Ліон» вийшов переможцем із рахунком 1:0. Цей матч продемонстрував здатність «Ліона» долати труднощі та використовувати свої можливості. Ренн, попри те, що більшу частину матчу грав удесятьох, доклав чимало зусиль, але зрештою зазнав поразки. Загалом матч між Ренном і Ліоном вийшов захопливим, сповненим поворотів і несподіванок. Він став прикладом непередбачуваності футболу і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступних матчів у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Реймс, Ліон — Лілль.