Челсі — Ман.Сіті — 4:4. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 20:35 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Ман.Сіті — 4:4. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Ман.Сіті (Англія).

Челси - Ман.Сити - 4:4. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Ман.Сити - 4:4. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Челсі (Лондон) — Ман.Сіті (Англія) — 4:4 (2:2)
Голи: Т. Сілва (29), Стерлінг (37), Н. Джексон (67), Палмер (90+5) — Голанд (25), Аканджі (45+1), Голанд (47), Родрі (86)

Попередження: Марк Кукурелла (22), Палмер (23), J. Doku (56), М. Кайседо (60), Родрі (72), Стерлінг (90+7), Н. Джексон (90+4), Гріліш (90+4)

Огляд матчу Челсі — Ман.Сіті:

Захопливий поєдинок Прем’єр-ліги між командами «Челсі» і «Манчестер Сіті» завершився на «Стемфорд Брідж» внічию з рахунком 4:4. У цьому матчі було все, що тільки може побажати футбольний уболівальник: і захоплива гра, і безліч голів, і суперечливі моменти, які тримали глядачів у напрузі. У перерві рахунок був 2:2, але від самого початку було зрозуміло, що обидві команди жадають здобути всі три очки. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Челсі» М. Кукурелла, а на 23-й хвилині — К. Палмер. Однак на 25-й хвилині «Манчестер Сіті» було призначено пенальті, який упевнено реалізував Е. Гааланд, вивівши гостей уперед. Але «Челсі» блискуче відповів. На 29-й хвилині Т. Сільва зрівняв рахунок, а лише через вісім хвилин Р. Стерлінг вирвався вперед і вивів «Челсі» вперед. Перший тайм закінчився з переломом, коли гравець «Манчестер Сіті» М. Аканджі потужним ударом зрівняв рахунок — 2:2. Другий тайм розпочався з того ж моменту, що й перший, і обидві команди довели, що не готові задовольнятися нічиєю. На 47-й хвилині «Манчестер Сіті» знову вийшов уперед завдяки черговому результативному удару Е. Хааланда. Однак їхня радість була недовгою, бо на 67-й хвилині Н. Джексон зрівняв рахунок. Джексон зрівняв рахунок, продемонструвавши відмінне самовладання і майстерність у штрафному «Челсі».

Гра продовжувала залишатися драматичною і напруженою, а час минав. М. Кайседо з «Челсі» і Родрі з «Манчестер Сіті» отримали жовті картки на 60-й і 72-й хвилинах відповідно, оскільки гра ставала дедалі жорсткішою. У пошуках переможного гола обидві команди зробили заміни: на 59-й хвилині Дж. Гріліш замінив Дж. Доку у складі «Манчестер Сіті», а на 64-й хвилині Р. Джеймс і Е. Фернандес замінили М. Густо і М. Мудрика у складі «Челсі». На 79-й хвилині у складі «Манчестер Сіті» з’явився М. Ковачич, і мало хто знав, що він одразу ж дасть результат. На 86-й хвилині Родрі забив сенсаційний гол і знову вивів «Манчестер Сіті» вперед. Однак «Челсі» не відступав і продовжував наполегливо шукати можливість зрівняти рахунок, що й принесло свої плоди на заході матчу. На 90-й хвилині К. Палмер спокійно реалізував пенальті, призначений у ворота «Челсі», і знову зрівняв рахунок. У кінцівці матчу Н. Джексон, Дж. Гріліш і Р. Стерлінг отримали по жовтій картці. В останні хвилини матчу К. Угочукву замінив Н. Джексона у складі «Челсі», завершивши захопливий поєдинок. Гра продемонструвала безжурний дух обох команд і стала видовищем для любителів футболу в усьому світі. Вісім голів, безліч інцидентів і бурхливі емоції — цей матч між «Челсі» і «Манчестер Сіті», напевно, ввійде до числа найбільш пам’ятних зустрічей Прем’єр-ліги цього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Челсі, Ман.Сіті — Ліверпуль.