Ланс — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 23:39 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Марсель (Франція).

Ланс - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Ланс (Франція) — Марсель (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Градіт (90)

Предупредження: Ренан Лоді (37), Градіт (44), Vitinha (45+1), С. Самед (76)

Огляд матчу Ланс — Марсель:

У захопливому поєдинку між командами «Ленс» і «Марсель» на полі розгорнулася напружена боротьба. Гра проходила на знаменитому стадіоні Stade Bollaert-Delelis, який був заповнений тисячами вболівальників, які з нетерпінням чекали результату цього поєдинку Ліги 1. Перший тайм розпочався в рівній боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні і не дозволили супернику реалізувати жодної можливості для взяття воріт. Незважаючи на всі зусилля обох сторін, рахунок у перерві залишився 0:0, і глядачі опинилися в напрузі перед другим таймом. З початком другого тайму напруга на полі зросла, а суперництво гравців стало очевидним. На 37-й хвилині гравець «Марселя» Р. Лоді отримав жовту картку за необережний підкат, що ще більше посилило напруження матчу. У відповідь на це «Ленс» швидко відреагував, і в останні хвилини першого тайму Ж. Градіт із «Ленса» також отримав жовту картку, зрівнявши шанси на успіх у дисциплінарному плані. У другому таймі обидві команди шукали шляхи виходу з глухого кута. Марсель зробив перший хід, замінивши на 56-й хвилині Ж. Корреа на І. Ндіайє, сподіваючись надати атаці нових сил. У відповідь «Ленс» замінив А. Томассона на М. Гілавогі на 60-й хвилині. «Ленс» продовжував іти вперед, прагнучи перелому.

Їхні зусилля справдилися на 90-й хвилині, коли Ж. Градіт, скориставшись гольовою нагодою, переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив уболівальників господарів. Цей гол став вирішальним у матчі, коли пролунав фінальний свисток, що зафіксував перемогу «Ленса» з рахунком 1:0. Протягом усієї гри обидві команди демонстрували свою рішучість і наполегливість. Не обійшлося і без гострих моментів, про що свідчать численні жовті картки. Марселець Вітінья отримав попередження на 45-й хвилині, а гравець «Ленса» С. Абдул Самед — на 76-й хвилині. Обидва менеджери зробили вирішальні заміни, які вплинули на хід гри в останніх стадіях. На 61-й хвилині «Ленс» ввів у гру Ф. Сотоку замість А. Фульгіні, потім М. Хайдара замість Д. Мачадо і Е. Вахі замість В. Саїда на 71-й хвилині. У відповідь «Марсель» ввів у гру П. Обамеянга замість Вітінью на 70-й хвилині та І. Сарра замість М. Мурільйо на 86-й хвилині. Крім того, «Ленс» зробив пізню заміну, випустивши на поле Н. Ель-Айнауї замість Д. Кости на 86-й хвилині. Матч між «Ленсом» і «Марселем» продемонстрував азарт і драматизм, яких так жадають футбольні вболівальники. Перемога господарів поля, команди «Ленс», безсумнівно, додасть впевненості в майбутніх поєдинках, а «Марселю» доведеться переглянути свою стратегію і перебудуватися для подальших зустрічей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Ланс, Страсбур — Марсель.