Косово — Ізраїль — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 23:43 12 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Ізраїлю. Косово ... Косово — Ізраїль — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Ізраїлю.

Косово - Израиль - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаКосово - Израиль - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Косово — Ізраїль — 1:0 (1:0)
Голи: M. Рашика (41)

Предупредження: Roy Revivo (24), Q. Zyba (45+2), M. Вітор (84), I. Krasniqi (88), Roy Revivo (90+4)

Огляд матчу Косово — Ізраїль:

У довгоочікуваному матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Косово зустрілося з Ізраїлем на стадіоні «Фаділь Вокррі». Обидві команди вели наполегливу боротьбу, але в підсумку саме Косово здобуло перемогу з рахунком 1:0. Рахунок у перерві був 1:0 на користь Косова, завдяки вражаючому голу М. Рашици на 41-й хвилині. У перші хвилини другого тайму обидві команди зробили важливі заміни в надії переломити хід гри. Ізраїль на 46-й хвилині ввів у гру Г. Кінду і Д. Тургемана, а Косово замінило Л. Кастраті і Е. Краснікі. Заміни привнесли в гру свіжі сили та енергію, що ще більше пожвавило вболівальників. По ходу гри обидві команди вели запеклу боротьбу, але так і не змогли забити жодного гола. Воротар збірної Косово В. Мурікі здійснив кілька неймовірних порятунків, щоб утримати перевагу. На протилежному кінці поля ізраїльська оборона стійко тримала оборону, не даючи Косово можливості забити ще більше.

У міру наростання напруги на полі суддя показав кілька жовтих карток гравцям обох команд. Ізраїльський гравець Р. Ревіво отримав жовту картку на 24-й хвилині, а потім, на 90-й хвилині, він отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та вилучення з матчу. Ізраїльтянин Мігель Вітор також отримав жовту картку на 84-й хвилині. Гравці збірної Косово також не залишилися осторонь суддівської уваги. На 45-й хвилині жовту картку отримав К. Зиба, на 88-й хвилині — І. Красники, на 90-й хвилині — П. Гліха. Незважаючи на гострі моменти, обидві команди проявили високу спортивну майстерність у боротьбі за перемогу. Матч продемонстрував пристрасть і самовідданість цих команд у їхньому прагненні потрапити на чемпіонат Європи. Перемога над Ізраїлем із рахунком 1:0, безсумнівно, додасть Косово впевненості у своїх силах і продовжить відбіркову кампанію до чемпіонату Європи. Перемога стане свідченням їхньої майстерності та цілеспрямованості, а також забезпечить їм цінні очки в боротьбі за місце на престижному турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швейцарія — Косово, Ізраїль — Румунія.