Лучано Спаллетті: «З Північною Македонією ми добре відіграли протягом усього матчу»

2023-11-18 07:44 Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перемогу над збірною Північної Македонії (5:2) у матчі відбіркового ... Лучано Спаллетті: «З Північною Македонією ми добре відіграли протягом усього матчу»

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перемогу над збірною Північної Македонії (5:2) у матчі відбіркового циклу Євро-2024, який відбувся вчора в Римі.

Лучано Спаллетті

«Ми добре грали протягом усього матчу. Водночас ми сьогодні потрапили в типову ситуацію, коли тобі здається, що результату вже досягнуто і ти трохи розслабляєшся. Так сталося, коли рахунок був 3:0 на нашу користь. Коли в цій ситуації ми отримали два голи у відповідь, ця ситуація могла нас збити з пантелику в психологічному плані, але команда добре відреагувала на такі зміни.

Найкращим чином ми проявили себе після перерви. Другий тайм у нашому виконанні сподобався мені більше, ніж перша половина зустрічі. Коли рахунок став 3:2, я очікував для нас неприємностей, а натомість хлопці змінили свою гру і могли робити підсумковий результат ще більшим», — сказав Спаллетті на післяматчевій прес-конференції.