Кваліфікація на Євро-2024: Україна (U−19) — Косово (U-19) — 0:4. Звіт про матч

2023-11-18 14:36 Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 ... Кваліфікація на Євро-2024: Україна (U−19) — Косово (U-19) — 0:4. Звіт про матч

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

Євро-2024 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 7

Україна (U-19) — Косово (U-19) — 0:4 (0:1)
Голи: Гашіян (22, 79), Буюпі (64), Рама (90+2).

Попереджені: Михавко (68) — Кодра (36).

Україна (U-19): Фесюк, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Саленко, 46), Ващенко (Микитюк, 46), Кремчанін (Деркач, 46), Мануйлов, Тутєров (Панченко, 71), Пономаренко (Пищур, 81).

Косово (U-19): Кела, Добруна, Зекірай, Сілай, Кодра (Ібрагімі, 55), Локай (Шахіні, 83), Мілай, Гербовчі (Рама, 71), Яшарі (Талла, 71), Буюпі, Гашіян (Гаші, 83).

Підопічні Олега Кузнецова виступають у групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Після перемоги в першому матчі міні-турніру, що проходить у мальтійському місті Та-Калі, над господарями змагань (3:1), сьогодні українці зустрічалися з Косовом.

На жаль, нав’язати боротьбу суперникам синьо-жовтим не вдалося. У першому таймі Елвір Гашіян відкрив рахунок у зустрічі. Після перерви Еліот Буюпі подвоїв перевагу косоварів, пізніше той самий Гашіян оформив дубль, а на останніх хвилинах поєдинку Елмедін Рама встановив остаточний результат. 0:4.

Таким чином, збірна Косова набрала чотири очки й випередила Україну в турнірній таблиці.