Швейцарія — Косово — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-18 23:44 18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Косова. Швейцария ... Швейцарія — Косово — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Косова.

Швейцария - Косово - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШвейцария - Косово - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Швейцарія — Косово — 1:1 (0:0)
Голи: Рубен Варгас (47) — M. Hyseni (82)

Попередження: З. Битики (17), Рашані (29), Джака (58), Закарія (76)

Огляд матчу Швейцарія — Косово:

Нещодавно в рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи відбувся напружений футбольний матч між командами Швейцарії та Косово. На стадіоні St. Jakob-Park обидві команди продемонстрували свою майстерність, унаслідок чого було зафіксовано захоплюючу нічию 1:1. У першому таймі рахунок на табло не змінився — жодна з команд не змогла забити у ворота суперника. Однак гра була далеко не спокійною, у ній було багато жовтих карток. На 17-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Косово З. Битики, а на 29-й хвилині — Е. Рашані. Другий тайм розпочався із замін, проведених обома командами. Косовський гравець З. Битики був замінений на Л. І. Кастраті, а Е. Рашані звільнив місце для А. Зекірі. Одразу після цих замін Швейцарія зробила ривок, коли на 47-й хвилині Р. Варгас забив гол і вивів команду вперед. Однак гра була далека від завершення, і перевага Швейцарії протрималася недовго. На 82-й хвилині косовець М. Хісені зрівняв рахунок і довів матч до напруженої кульмінації. Протягом усього матчу гравці обох команд демонстрували вражаючий рівень майстерності та рішучості.

Продовжували з’являтися жовті картки: на 58-й хвилині їх отримав Г. Кшака, а на 76-й хвилині — Д. Закарія. По ходу гри обидві команди проводили стратегічні заміни, щоб зберегти енергію і домогтися переваги. На 66-й хвилині Б. Бериша був замінений на М. Кореніцу, а швейцарський гравець Р. Фройлер замінив М. Аебішера. Пізніше, на 73-й хвилині, Ф. Хадерджонай був замінений на М. Хісені у Косова, а Н. Окафор і Р. Варгас — на З. Амдуні і Д. Ндойє у Швейцарії. У міру наближення до фінального свистка напруга наростала, і обидві команди боролися за перемогу. На 84-й хвилині Швейцарія провела ще дві заміни: Е. Комерт і Ф. Угринич вийшли замість Е. Шакірі та Р. Штеффена. У відповідь на це Косово також зробило заміну: на 87-й хвилині К. Зиба замінив К. Хайрізі. У підсумку матч закінчився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі. Рішучість, майстерність і стратегічні заміни гравців тримали вболівальників у напрузі протягом усього матчу. Незважаючи на те, що жодна з команд не здобула явної перемоги, матч підкреслив змагальний характер відбіркового турніру чемпіонату Європи і продемонстрував талант як Швейцарії, так і Косово.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Румунія — Швейцарія, Косово — Білорусь.