Ізраїль — Румунія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-18 23:45 18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Румунії. Израиль ... Ізраїль — Румунія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Румунії.

Израиль - Румыния - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИзраиль - Румыния - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ізраїль — Румунія — 1:2 (1:1)
Голи: E. Zahavi (2) — Пушкаш (10), I. Хагі (63)

Попередження: M. Вітор (37), Florinel Coman (71), А. Раціу (78), Т. Барібо (83)

Огляд матчу Ізраїль — Румунія:

Ізраїль і Румунія зустрілися в захопливому футбольному матчі в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи. Матч проходив на стадіоні «Панчо Арена» імені Пушкаша і тримав уболівальників у напрузі від початку і до кінця. Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність, що призвело до напруженої боротьби на полі. У перерві рахунок був 1:1, кожна з команд по разу влучила у площину воріт. Ізраїль вийшов уперед уже на 2-й хвилині, коли Е. Захаві забив красивий гол. Однак Румунія швидко відповіла на це голом Г. Пускаса на 10-й хвилині, вирівнявши становище. У першому таймі також спостерігалася агресивна гра, що призвело до жовтої картки Мігеля Вітора з ізраїльської команди на 37-й хвилині. Команди пішли в роздягальні за рівного рахунку, що послужило приводом для захопливого другого тайму. У перерві Ізраїль зробив кілька стратегічних змін: на 62-й хвилині замість Г. Каніховскі та М. Абу Фані в гру вступили Е. Даса та Н. Лаві. Однак саме Румунія скористалася можливістю знову вийти вперед: на 63-й хвилині І. Хагі забив гол, збільшивши свою перевагу до 2:1. На 65-й хвилині Румунія також зробила заміни: І. Хагі замінив Ф. Комана, а Д. Драгус — В. Михайла. Міхаїла.

У цей момент на полі відбувався бурхливий розвиток подій, гравці обох команд намагалися повернути контроль над ситуацією, проте з плином гри напруга зростала, що призвело до жовтих карток для румуна Ф. Комана на 71-й хвилині та для ізраїльтянина Т. Барібо на 83-й хвилині. Матч набув несподіваного повороту, коли на 85-й хвилині В. Михайла (Румунія) отримав червону картку, і румуни залишилися вдесятьох до кінця матчу. Обидві команди продовжили вносити зміни: на 76-й хвилині Румунія замінила В. Скречіу на М. Маріна, а на 77-й хвилині Ізраїль випустив А. Халаїлі замість І. Горно. Потім Ізраїль зробив ще дві заміни: Р. Ревіво вийшов замість Т. Барібо, а Румунія замінила Н. Станчу на А. Руса, а Р. Марина на А. Чікалдау — на 87-й хвилині. У міру того як час минав, напруга досягла свого апогею. На 90-й хвилині ізраїльтянин Е. Захаві отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. У підсумку Ізраїль не зміг зрівняти рахунок, і Румунія здобула важку перемогу з рахунком 2:1. Матч між Ізраїлем і Румунією продемонстрував пристрасть і майстерність, які визначають футбол. Захопливий поєдинок із голами, замінами та дисциплінарними порушеннями тримав уболівальників у напрузі. Обидві команди продемонстрували дух суперництва, що сприяло проведенню незабутнього матчу в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Андорра — Ізраїль, Румунія — Швейцарія.