Шотландія — Норвегія — 3:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 23:38 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Норвегії. Шотландия ... Шотландія — Норвегія — 3:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Норвегії.

Шотландия - Норвегия - 3:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШотландия - Норвегия - 3:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Шотландія — Норвегія — 3:3 (2:2)
Голи: Макгінн (13), Лео Остігард (33), Армстронг (59) — A. Donnum (3), Йорген Странд Ларсен (20), Ельюнуссі (86)

Предупредження: K. Ajer (10), Patrick Berg (45), Сандер Берге (59), С. Маккенна (79)

Огляд матчу Шотландія — Норвегія:

У захопливому і високорезультативному футбольному матчі між збірними Шотландії та Норвегії на стадіоні «Гемпден Парк» обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість. Матч, що проходив у рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи, завершився внічию, обидві команди забили по три м’ячі. Перша половина гри пройшла в шквалі голів і активних дій. Норвегія відкрила рахунок уже на 3-й хвилині, коли А. Доннум переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак Шотландія швидко відповіла голом із пенальті на 13-й хвилині, забитим Дж. Макгінном, і зрівняла рахунок — 1:1. Норвегія не одразу повернула собі лідерство — на 20-й хвилині гол забив Дж.С. Ларсен. Шотландія зазнала невдачі на 33-й хвилині, коли гол Л. Остігарда приніс Норвегії ще один гол, і рахунок став 1:3. Однак незадовго до свистка на перерву Шотландії вдалося скоротити відставання в рахунку завдяки голу С. Армстронга. Рахунок у перерві став 2:2, що поклало початок напруженій другій половині гри. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і внести тактичні корективи.

Заміни привнесли в гру нову енергію, гравці прагнули до результату. На 86-й хвилині норвежець М. Ельюнуссі забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 3:2. Однак Шотландія не збиралася здаватися і на останніх хвилинах гри знову зрівняла рахунок. Гол забив Л. Шенкленд, який вийшов на заміну, чим привів у захват глядачів. Незважаючи на всі зусилля обох команд домогтися перемоги, на момент фінального свистка рахунок так і залишився рівним — 3:3. Матч став захопливим видовищем, сповненим голами, драматизмом і азартом. І Шотландія, і Норвегія продемонстрували свої атакувальні здібності та прагнення потрапити на Чемпіонат Європи. Залишаючи поле, вболівальники аплодували гравцям і відзначали видовищність футболу, який вони побачили на стадіоні «Гемпден Парк». Матч закінчився внічию, але рівень конкуренції та якість гри обох команд залишили незабутнє враження у всіх присутніх. Хоча конкретні деталі, що стосуються часу, дати і раунду цього матчу, невідомі, можна з упевненістю сказати, що і Шотландія, і Норвегія показали захопливий футбол, підкресливши сильні сторони своїх команд і пообіцявши інтригуючу і конкурентну кваліфікаційну кампанію до Чемпіонату Європи.