Словенія — Казахстан — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-20 23:40 20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Казахстану. Словения ... Словенія — Казахстан — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Казахстану.

Словения - Казахстан - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСловения - Казахстан - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Словенія — Казахстан — 2:1 (1:0)
Голи: Б. Шешко (41), B. Глагол (86) — Рамазан Оразов (48)

Попередження: Ю. Вороговський (40), Ісламбек Куат (61), Малий (79), B. Глагол (86), Нурали Аліп (90)

Огляд матчу Словенія — Казахстан:

У захопливому відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Стожице», Словенія зустрілася з Казахстаном. Обидві команди, продемонструвавши сліпучу майстерність і рішучість, наполегливо боролися за перемогу. Рахунок у перерві був 1:0 на користь Словенії, але в підсумку гра завершилася перемогою господарів із рахунком 2:1. На початку матчу Словенія домінувала на полі та намагалася прорвати оборону Казахстану. Проте вже на 40-й хвилині гравець збірної Казахстану Ю. Вороговський отримав жовту картку за необережну поведінку. Словенці скористалися моментом і на 41-й хвилині призначили пенальті, який успішно реалізував Б. Сеско, забезпечивши своїй команді перевагу. У другому таймі з роздягальні вийшла рішуча команда Казахстану, яка прагнула зрівняти рахунок. На 48-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Р. Оразова. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди боролися за будь-яку можливість вийти вперед. На 61-й хвилині гравець збірної Казахстану І. Куат отримав жовту картку за грубий фол. Незабаром його було замінено з поля, звільнивши місце А. Кенесову. Словенці також внесли зміни до складу на 72-й хвилині, замінивши Й. Млакара на Б. Млакара на Б. Вербича. Надії Казахстану були підірвані на 79-й хвилині, коли жовту картку отримав С. Малій.

На 81-й хвилині казахстанська команда вирішила зробити дві заміни: замість І. Свиридова та Є. Тапалова у гру вступили І. Тапалова в гру вступили І. Чесноков і А. Бейсебеков відповідно. У міру того як час наближався до фінального свистка, Словенія посилювала свої атаки. На 86-й хвилині вони нарешті прорвали оборону Казахстану, забивши гол Б. Вербича. Однак святкування було недовгим — уже за хвилину Вербич опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. На 87-й хвилині обидві команди провели додаткові заміни. У Словенії замість Й. Куртича і В. Дркушича вийшли А. Спорар і Е. Янза відповідно. З іншого боку, Казахстан на 90-й хвилині замінив Н. Аліпа на М. Самородова. Словенія також зробила заміну, замінивши П. Стояновича на Й. Горенца Станковича. Напруга в матчі наростала в міру наближення до фіналу. На 90-й хвилині Н. Аліп отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування казахстанців. Обидві команди боролися до останнього свистка, але перемога залишилася за Словенією з рахунком 2:1. Цей захопливий матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд у їхній боротьбі на полі. У той час як Словенія святкувала перемогу на своєму полі, Казахстан може пишатися своїми зусиллями і стійкістю. У міру продовження кваліфікації Чемпіонату Європи обидві команди матимуть нові можливості довести свою спроможність і забезпечити собі місце в престижному турнірі.