Хорватія — Вірменія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-21 23:39 21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Вірменії. Хорватия ... Хорватія — Вірменія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Хорватії та Збірна Вірменії.

Хорватия - Армения - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаХорватия - Армения - 1:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Хорватія — Вірменія — 1:0 (1:0)
Голи: Анте Будимир (43)

Предупредження: E. Пілоян (88)

Огляд матчу Хорватія — Вірменія:

У захоплюючому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи, що відбувся на стадіоні «Максимір», Хорватія здобула перемогу над Вірменією з рахунком 1:0. Перший тайм матчу розпочався з вражаючого атакувального футболу з боку обох команд. Однак на 43-й хвилині саме Хорватії вдалося прорвати оборону Вірменії. Анте Будимир, який виступає за хорватську команду, забив фантастичний гол, викликавши захват у глядачів. Гол Будимира забезпечив Хорватії таку необхідну перевагу перед перервою. На початку другого тайму обидві команди зробили швидкі заміни, щоб потенційно посилити свої склади. Вірменія першою зробила заміну на 46-й хвилині, замінивши Л. Зелараяна на В. Бічахчяна. Не відстаючи від них, Хорватія також зробила першу заміну, замінивши Л. Іванушека на М. Пасаліча. Хорватія продовжувала домінувати в грі й утримувати невелику перевагу, демонструючи свої оборонні навички проти наполегливих атак Вірменії. На 50-й хвилині Хорватія провела другу заміну: Й. Станішич замінив Й. Юрановіча, щоб ще більше зміцнити оборону. Однак не тільки Хорватія внесла зміни до свого складу. Вірменія зробила другу заміну на 69-й хвилині, замінивши О. Арутюняна на А. Дашяна, в надії на те, що їм вдасться зрівняти рахунок.

Третя заміна була проведена на 70-й хвилині: замість А. Серобяна вийшов Е. Севікян. По ходу матчу стало очевидно, що тактичні рішення Хорватії приносять свої плоди. На 68-й хвилині Хорватія зробила третю заміну — голкіпер А. Будимир вийшов замість М. Пасаліча, продемонструвавши розмаїття атакувальних можливостей. Вірменія, не бажаючи відступати, зробила четверту заміну на 73-й хвилині, випустивши замість А. Міраняна Г. Раноса. Проте Хорватія продовжувала домінувати в грі, демонструючи високий рівень володіння м’ячем і майстерність в атаці. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели останні заміни. На 83-й хвилині Хорватія замінила Л. Маджера на Л. Сучича, а також замінила А. Будіміра на М. Батурину. Вірменія ж на 86-й хвилині ввела в гру К. Оганесяна замість Е. Пілояна. Матч завершився напруженими моментами, коли з обох сторін спалахували емоції. На 88-й хвилині Е. Пілоян, гравець збірної Вірменії, отримав жовту картку, що підкреслює рішучість та агресивність обох команд до фінального свистка. Незважаючи на зусилля обох команд, рахунок на табло до кінця матчу так і не змінився, і переможцем з рахунком 1:0 стала збірна Хорватії. Матч продемонстрував справжній дух футболу, обидві команди проявили неймовірну майстерність і рішучість.