Андорра — Ізраїль — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-21 23:50 21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Ізраїлю. Андорра ... Андорра — Ізраїль — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Ізраїлю.

Андорра - Израиль - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАндорра - Израиль - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Андорра — Ізраїль — 0:2 (0:1)
Голи: Джоан Сервос (29), G. Kinda (81)

Попередження: E. Vales (44), M. Pujol (88), G. Kinda (88), Джоан Сервос (90+1)

Огляд матчу Андорра — Ізраїль:

Андорра не змогла здобути перемогу над Ізраїлем у відбірковому матчі чемпіонату Європи У напруженій і запеклій боротьбі Андорра зустрілася з Ізраїлем у вирішальному відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні Estadi Nacional. З урахуванням того, що обидві команди прагнули перемогти, щоб зміцнити свої шанси на вихід у турнір, матч вийшов захопливим. У перерві рахунок був 0:1 на користь Ізраїлю. Перший гол, на жаль, був забитий гравцем збірної Андорри Ж. Сервосом на 29-й хвилині. Сервосом на 29-й хвилині. По ходу гри напруга наростала, що призвело до кількох вилучень за жовтими картками. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Андорри Р. Фернандес, а на 44-й хвилині — Е. Валес. Андоррці були сповнені рішучості спокутувати провину за свій гол і всіма силами намагалися повернути контроль над ходом матчу. На початку другого тайму Ізраїль зробив дві швидкі заміни, щоб освіжити склад. С. Лемкін замінив О. Арада, а А. Халаїлі вийшов замість І. Горно на 46-й хвилині. Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу Ізраїлю і зміцнити своє становище на полі. Андорра, бажаючи переломити хід гри на свою користь, відповіла двома замінами на 57-й хвилині. Р. Фернандес вийшов замість А. Санчеса, а Ф. Вієйтес був замінений на М. Гарсію. Ці перестановки додали андоррській команді нових сил, але забити так і не вдалося. Ізраїль продовжував домінувати впродовж усього матчу і на 61-й хвилині зробив ще одну заміну. Д. Перетц був замінений на Д. Глейзера, що дало свіжі сили в півзахисті і забезпечило надійну оборону.

На 74-й хвилині обидві команди зробили найважливіші заміни. В Андорри Жорді Алаес вийшов замість А. Мартінеса, а в Ізраїлю Т. Барібо замінив С. Вайсмана. Ці заміни були покликані зберегти або змінити динаміку гри в завершальній стадії. Перелом настав на 81-й хвилині, коли ізраїльтянин Г. Кінда забив гол, який збільшив рахунок. Кінда забив гол, збільшивши свою перевагу до 0:2. Цей гол вселив надію і рішучість в ізраїльську команду, в той час як Андорра відчайдушно боролася за повернення в гру. Лише через п’ять хвилин ізраїльтянам здалося, що вони забили ще один гол, коли Д. Давид опинився в сітці. На жаль, гол було скасовано через порушення правила «поза грою», що викликало розчарування ізраїльської команди та її вболівальників. В останні хвилини матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись вплинути на результат гри. На 87-й хвилині Андорра випустила Е. Валеса замість М. Пуйоля і М. Вієйру замість М. Ребеса. Водночас Ізраїль замінив Г. Кінду на Р. Сафурі на 89-й хвилині. Гра закінчилася драматично, коли на 90-й хвилині Х. Сервос отримав жовту картку за Андорру. Незважаючи на всі зусилля, Андорра так і не змогла переломити хід гри, і в підсумку рахунок 0:2 на користь Ізраїлю. Хоча Андорра, можливо, й оступилася в цьому матчі, обидві команди продемонстрували на полі високу майстерність і рішучість. Перемога Ізраїлю, безсумнівно, зміцнить його бойовий дух і впевненість у своїх силах, адже він продовжує свою кампанію в кваліфікації до чемпіонату Європи. Андорра ж повинна перегрупуватися і винести уроки зі своїх помилок, щоб у майбутніх матчах виступати більш упевнено.