Шахтар — Полісся — 0:0. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-24 21:03 24 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Полісся — 0:0. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

24 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Полісся (Україна).

Шахтер - Полесье - 0:0. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Полесье - 0:0. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 15-й тур

Шахтар (Донецьк) — Полісся (Україна) — 0:0 (0:0)

Предупредження: V. Шаповал (10), Судаков (34), Аріелсон (80), Танковський (82), Танковський (90+2)

Огляд матчу Шахтар — Полісся:

Донецький «Шахтар» і «Полісся» зіграли в напруженому футбольному поєдинку на «Арені Львів», але обидві команди так і не змогли забити. У матчі Прем’єр-ліги спостерігалася гостра боротьба і кілька ключових моментів. Перший тайм розпочався енергійно, обидві команди демонстрували свою майстерність на полі. Однак, попри всі зусилля, до перерви їм так і не вдалося зрівняти рахунок. На 10-й хвилині гравець «Полісся» В. Шаповал отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу. Обидві команди прагнули заволодіти ініціативою, що призводило до фізичних дій. На 11-й хвилині донецький «Шахтар» зробив першу заміну в матчі, випустивши Ю. Коноплю замість Г. Гочолейшвілі. Під час першого тайму напруга наростала, і на 34-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Г. Судаков. Суперництво було гострим, і обидві сторони прагнули здобути таку необхідну перемогу.

Другий тайм розпочався з двох швидких замін у складі «Полісся». На 46-й хвилині замість Д. Шастала вийшов Б. Макуана, що внесло динаміку в атаку команди. Крім того, В. Шаповал змінив А. Смолякова — тактичний хід «Полісся», спрямований на зміну стратегії гри. Полісся продовжило вносити зміни до складу по ходу гри. На 64-й хвилині Б. Крушинський замінив Б. Кушніренка, сподіваючись знайти переломний момент, який забезпечить їм перемогу. Донецький «Шахтар» також зробив заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 73-й хвилині Д. Сікан замінив К. Келсі, надавши атаці нової енергії. На 77-й хвилині замість О. Кащука на поле вийшов Ньюертон, який спробував створити гольові моменти. На 78-й хвилині «Полісся» зробило четверту заміну, випустивши замість Аріельсона В. Грицука. Гра вступала в завершальну стадію, і обидві команди відчайдушно намагалися уникнути безгольової нічиєї. В останні хвилини матчу продовжували з’являтися жовті картки. На 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Полісся» Аріельсон, а на 82-й хвилині — В. Танковський. У міру того, як час минав, гра дедалі більше загострювалася, і, на жаль для «Полісся», на 90-й хвилині В. Танковський дістав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і подальшого вилучення з матчу. Такий поворот подій ще більше розчарував поліських футболістів, яким тепер довелося догравати матч удесятьох. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодній з них не вдалося забити гол, і рахунок так і залишився 0:0. Матч продемонстрував цілеспрямованість і майстерність донецького «Шахтаря» і «Полісся», обидві команди виклалися на полі на повну, і хоча матч закінчився без голів, він не був позбавлений напруження. Гравці продемонстрували високий рівень гри, віддаючи всі сили до фінального свистка. Тепер обидві команди будуть перебудовуватися й аналізувати свої дії напередодні наступних матчів у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Металіст 1925, Полісся — Верес.