Кельн — Баварія — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-24 23:24 24 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Баварія — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

24 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Кельн - Бавария - 0:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Бавария - 0:1. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Кельн (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 0:1 (0:1)
Голи: Кейн (20)

Предупредження: Е. М. Шупо-Мотінг (52)

Огляд матчу Кельн — Баварія:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні RheinEnergieStadion ФК «Кольн» зустрівся з потужною мюнхенською «Баварією». Уболівальники з нетерпінням чекали зустрічі двох гігантів німецького футболу. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Баварії», і це був остаточний рахунок матчу. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Однак першою відзначилася «Баварія», яка повела в рахунку на 20-й хвилині. Зірковий нападник Гаррі Кейн забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед. Цей гол був зустрінутий захопленими криками вболівальників «Баварії». З початком другого тайму гра стала більш напруженою. На 52-й хвилині гравець «Баварії» Ерік Максим Чупо-Мотінг отримав жовту картку, що ще більше посилило загострення пристрастей. На 65-й хвилині «Кольн» зробив першу заміну: замість Фоде Аліду вийшов Домінік Любичич. Господарі сподівалися, що ця заміна внесе нову енергію в атаку. Однак захист «Баварії» залишався непохитним, не даючи «Кольну» можливості повернутися в гру. В останні хвилини матчу обидві команди продовжували боротися. На 65-й і 77-й хвилинах ФК «Кольн» здійснив ще дві заміни, випустивши на поле Дейовайсіо Зеефуіка і Яна Тільманна.

ФК «Кольн» сподівався, що свіжі сили дозволять змінити ситуацію, але «Баварія» виявилася непробивною, у відповідь на що на 78-й хвилині ФК «Кольн» здійснив ще дві заміни. Флоріан Кайнц і Лассе Собіч вийшли замість Діно Хусейнбашича і Ліонеля Вальдшмідта відповідно. Їхні зусилля в останні хвилини матчу були досить значними, але оборона «Баварії» трималася до фінального свистка. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь мюнхенської «Баварії». Це була наполеглива боротьба обох команд, але в підсумку саме «Баварія» здобула важливі три очки. На стадіоні «РейнЕнерджіСтадіон» вболівальники змогли побачити захоплююче видовище, яке дозволило їм стати свідками гри вищого рівня Бундесліги. Незважаючи на те, що ФК «Кольн» вів активну боротьбу, вирішальним фактором у матчі стала якість гри «Баварії» та її перший гол. Цей результат ще більше зміцнив позиції «Баварії» у верхній частині турнірної таблиці Бундесліги, а «Кольну» належить перегрупуватися і виробити стратегію на найближчі матчі. Загалом, матч між «Кольном» і «Баварією» продемонстрував величезний талант і конкурентоспроможність німецького футболу. Це було захоплююче протистояння, яке тримало вболівальників у напрузі протягом усього матчу. Обидві команди довели, що вони є гідними претендентами на перемогу в Бундеслізі, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Кельн, Баварія — Уніон.