Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Рух U-19» — 2:0. Звіт про матч

2023-11-25 16:24 У суботу, 25-го листопада, в рамках 15-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Рух U-19» — 2:0. Звіт про матч

У суботу, 25-го листопада, в рамках 15-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із львівським «Рухом». Цей матч був домашнім для нашої команди й проходив на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» у Конча-Заспі.

Чемпіонат U-19, 15-й тур

«Динамо» — «Рух» — 2:0 (0:0)
Голи: Пономаренко (84), Янчишин (90+2)

Попереджені: Кітела (4), Штокал (87).

«Динамо»: 71.Суркіс, 20.Гусєв, 3.Балаба (К), 2.Михавко, 6.Котуха, 14.Іщенко, 22.Осипенко, 18.Саленко, 19.Пашко, 16.Янчишин (15.Дикий, 90+3), 11.Пономаренко (9.Лобко, 90+3).

«Рух»: 1.Ванівський, 11.Квас, 5.Бойко (14.Штокал, 74), 9.Денисов (17.Панченко, 74), 75.Кітела (К), 2.Поповський, 15.Касарда (18.Коваль, 85), 4.Холод, 77.Турко, 7.Столярчук, 8.Русяк.

Зазначимо, що у попередніх турах «біло-сині» набрали 32 очки й посідали друге місце у турнірній таблиці. А «Рух» мав у своєму активі на два залікових пункти менше та розмістився на третій сходинці. Тож звітний поєдинок обіцяв бути цікавим та непередбачуваним.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів, а наприкінці другого відзначилися Пономаренко та Янчишин, який забив вже у компенсований до другої половини зустрічі час.

Протягом перших хвилин динамівці більше контролювали м’яч, щоправда, частіше робили це на власній половині поля. Також кияни виконали перспективний штрафний удар, але м’яч пролетів повз ворота. Львів’яни відповіли подачею від кутової позначки — Суркіс вдало зіграв на виході, вибивши м’яч кулаками.

Активним на правому фланзі був Пашко, але після того, як м’яч доставлявся до штрафного майданчика, ним нікому не вдавалося розпорядитися, як слід. Команди по черзі володіли м’ячем, гра проходила, в основному, у середині поля, аж раптом Осипенко чудовою передачею з глибини поля вивів Пономаренка до воріт, Матвій ледь дотягнувся до м’яча та вже у падінні проштовхнув його повз голкіпера, але і повз ворота.

Біля протилежних воріт «Рух» провів кілька потенційно небезпечних атак, але захист киян діяв надійно та осічки не давав, блокуючи усі спроби суперника. Загалом, темп гри був невисоким, загроза виникала, в основному, після дальніх передач уперед. Яскравих та видовищних моментів команди майже не створювали, згадаємо лише простріл зліва до штрафного майданчика господарів, але Денисов цю нагоду змарнував, не змігши замкнути передачу. Також бойко дивом не влучив у ворота з вигідної позиції та схопився за голову — Суркіс надійно забрав м’яч, та й футболіст гостей пробивав з офсайда.

На початку другого тайму динамівці заробили два небезпечних штрафних удари, але зі спробою Пономаренка впорався воротар, а Осипенко пробив трохи вище воріт. Загалом, було помітно, що команди діяли дещо обережно, адже ціна помилки була занадто високою. В одному з моментів Янчишин хорошою передачею виводив до воріт Осипенка, Кирило міг пробивати сам, але віддав передачу, яку ніхто з партнерів замкнути не зміг.

Раптового удару завдав Янчишин, але вийшло неточно. Класний момент мав Пономаренко, але трохи загальмував в атаці та не зміг її завершити влучним ударом. На мить випередив суперник Янчишина після подачі Осипенка. А за мить Осипенко вже сам завдавав удару після того, як до нього відскочив м’яч у штрафному майданчику — повз стійку.

За 11 хвилин до завершення основного часу матч довелося перервати через повітряну тривогу у Києві та області, яка тривала трохи більше пів години. Після неї команди провели швидку розминку та продовжили гру. Найближчим до забитого м’яча був Пономаренко, який після пасу партнера з глибини у воротарському майданчику не зміг переграти воротаря львів’ян.

Але зовсім скоро динамівець таки досяг свого: отримавши м’яч на лівому фланзі, Матвій обіграв суперника, пройшов до воріт, змістився у центр та невідпорним ударом з лінії штрафного майданчика не залишив шансів голкіперу — 1:0. Згодом зрівняти рахунок мав нагоду Панченко, але переграти Суркіса йому не вдалося. А коли пішов компенсований час, господарі провели чудову атаку, у завершальній стадії якої Пономаренко вивів сам на сам із воротарем Янчишина, і Назар майстерно реалізував свій момент, встановивши остаточний рахунок — 2:0.

Зазначимо, що ця перемога вивела динамівців на перше місце у турнірній таблиці, щоправда, «Шахтар», який іде другим, провів на гру менше.