Ман.Сіті — Ліверпуль — 1:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 16:27 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Ліверпуль — 1:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Ман.Сити - Ливерпуль - 1:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Ливерпуль - 1:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Го ланд (27) — Трент Александр-Арнольд (80)

Предупредження: Nunez Darwin (75), Матіп (86), Сілва (89), Ендо (90+4)

Огляд матчу Ман.Сіті — Ліверпуль:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» зустрілися команди «Манчестер Сіті» і «Ліверпуль». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Манчестер Сіті», але пізній гол «Ліверпуля» у другому таймі зрівняв рахунок і призвів до нічиєї 1:1. Саме «Манчестер Сіті» відзначився на початку матчу, вийшовши вперед уже на 27-й хвилині. Ерлінг Гааланд, продемонструвавши свою майстерність забивання голів, вивів свою команду вперед. На початку другого тайму «Ліверпуль» був сповнений рішучості відігратися і зрівняти рахунок. На 55-й хвилині вони зробили першу заміну в матчі. Діого Жота замінив Л. Діаса, додавши атакувальних можливостей і свіжих сил до складу «Ліверпуля». Менеджер «Ліверпуля» продовжив вносити зміни до складу своєї команди, випустивши ще дві заміни на 55-й і 73-й хвилинах. К. Джонс замінив Р. Гравенберха, а Д. Собослаї вийшов замість К. Гакпо. Ці заміни були покликані надати атакувальній грі «Ліверпуля» більше креативу та динамізму. По ходу гри напруга наростала, і суддя почав застосовувати картки. На 75-й хвилині гравець «Ліверпуля» Д. Нуньєс отримав жовту картку за необережний підкат.

Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, обидві команди прагнули до вирішального голу. На 80-й хвилині «Ліверпуль» скористався можливістю зрівняти рахунок. Т. Александер-Арнольд завдав приголомшливого удару, перегравши воротаря «Манчестер Сіті», і відновив боротьбу за перемогу. Вболівальники «Ліверпуля» вибухнули від радості, а вболівальники «Манчестер Сіті» залишилися розчарованими. В останні хвилини гри обидві команди зробили додаткові заміни в пошуках переможного гола. На 85-й хвилині замість В. Ендо вийшов А. Мак Аллістер, а замість Д. Нуньєса у складі «Ліверпуля» з’явився Х. Елліотт. Останні хвилини гри були напруженими, гравці викладалися до межі. На 86-й хвилині жовті картки отримали гравець «Ліверпуля» Ж. Матіп, а на 89-й хвилині — гравець «Манчестер Сіті» Б. Сільва. На останній хвилині основного часу жовту картку отримав і В. Ендо з «Ліверпуля». Матч завершився внічию 1:1, і обидві команди отримали по очку в цій напруженій боротьбі. Незважаючи на результат, уболівальники отримали задоволення від захопливого матчу, наповненого голами, замінами та яскравими моментами з обох сторін. Цей матч Прем’єр-ліги між «Манчестер Сіті» і «Ліверпулем», безумовно, виправдав усі очікування.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Тоттенгем, Ліверпуль — Фулгем.