Салернітана — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 17:58 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Лаціо — 2:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Лаціо (Рим).

Салернитана - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Лацио - 2:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Салернітана (Італія) — Лаціо (Рим) — 2:1 (0:1)
Голи: Кастанос (55), Кандрева (66) — Іммобіле (43)

Попередження: Лаццарі (32), Норберт Дьембер (43), Флавій Данилюк (54), Катальді (79), Джуліо Маджоре (84), Федеріко Фаціо (89), Весіно (90+4), Кулібалі (90+4)

Огляд матчу Салернітана — Лаціо:

У захопливому поєдинку Серії А «Салернітана» здобула приголомшливу перемогу над «Лаціо» з рахунком 2:1 на стадіоні «Арекі». Рахунок 0:1 на користь «Лаціо» в перерві не збентежив господарів поля, і вони проявили неабияку рішучість і майстерність, щоб переломити хід зустрічі. Матч розпочався на обережній ноті: обидві команди перевіряли оборону одна одної. Однак на 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лаціо» Мануель Лаццарі, що стало сигналом до початку більш напруженої боротьби. Перед самою перервою, на 43-й хвилині, до суддівської книги потрапив і гравець «Салернітани» Норберт Дьомбер. За мить до перерви у ворота «Лаціо» було призначено пенальті після фолу Дьомбера. Талісман «Лаціо» Чіро Іммобіле, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті і вивів «Лаціо» в лідери на перерву. У другому таймі «Салернітана» з новими силами вийшла вперед. На 55-й хвилині Джанніс Кастанос зрівняв рахунок і вселив надію у вболівальників. Цей гол надав «Салернітані» сил та енергії, і менеджер Фабріціо Касторі зробив кілька важливих замін, щоб посилити атаку команди. Еміль Бохінен і Марко Леговскі були введені в гру на 61-й хвилині, додавши свіжості та креативності в півзахисті.

Ці зміни практично одразу принесли дивіденди: на 66-й хвилині Алессандро Кандрева забив гол у ворота «Салернітани», чим привів у захват уболівальників і забезпечив «Салернітані» заслужену перевагу. «Лаціо» спробував повернутися в гру, зробивши кілька замін, включно з виходом Педро та Ельсеїда Хісая на 62-й хвилині. Однак оборона «Салернітани» вистояла, а Фране Данилюк, який отримав раніше жовту картку, активізував свою гру. По ходу матчу напруга на стадіоні наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. Жовті картки отримали гравці «Лаціо» Давіде Катальді та Матіас Вечіно, а також гравці «Салернітани» Джанлука Маджоре, Федеріко Фаціо та Лоїк Кулібалі. Обидві команди провели чергові заміни, намагаючись схилити шальки терезів на свою користь. У складі «Лаціо» Чіро Іммобіле та Феліпе Андерсон вийшли замість Томаша Кастельяноса та Гудмундура Ісаксена відповідно. У складі «Салернітани» Джанніс Кастанос був замінений на Джанлуку Маджоре, а Лоренцо Пірола вийшов замість Джене Даконама Бронна. «Салернітана» втримала свою перевагу, контролюючи гру з великою холоднокровністю. Розчарування «Лаціо» наростало, і в останні хвилини матчу Даніеле Катальді та Матіас Вечіно були вилучені з поля. У підсумку «Салернітана» завдяки натхненній грі в другому таймі вирвала чудову перемогу над «Лаціо» з рахунком 2:1. Уболівальники залишилися в захваті від стійкості та бойового духу своєї команди, відсвяткувавши незабутню перемогу. Цей результат підняв настрій «Салернітани» і значно зміцнив її позиції в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Салернітана, Лаціо — Кальярі.