Бернлі — Вест Гем — 1:2. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 18:57 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Вест Гем — 1:2. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Бернли - Вест Хэм - 1:2. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Вест Хэм - 1:2. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Бернлі (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 1:2 (0:0)
Голи: J. Родрігес (49) — D. O’Shea (86), Соучек (90+1)

Попередження: J. Бейєр (32), Е. Альварес (39), Н. Агерд (41), Зума (66), Володимир Куфаль (68)

Огляд матчу Бернлі — Вест Гем:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Турф Мур», «Бернлі» зустрівся з «Вест Гемом». Обидві команди боролися за очки, і гра обіцяла бути захопливою. Перший тайм закінчився внічию 0:0, але другий подарував кілька захопливих моментів, унаслідок чого підсумковий рахунок склав 1:2 на користь «Вест Гема». Гра почалася з величезної енергії та рішучості обох команд. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Дж. Байєр, а на 39-й хвилині — Е. Альварес із «Вест Гема». Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, що призвело до ще однієї жовтої картки для гравця «Вест Гема» Н. Агуерда на 41-й хвилині. Остаточно глухий кут було перервано на 49-й хвилині, коли у ворота «Бернлі» було призначено пенальті. Х. Родрігес вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, забезпечивши «Бернлі» надважливу перевагу — 1:0. Ситуація змінилася на користь «Бернлі», але гра була далека від завершення. На 62-й хвилині «Вест Гем» зробив дві ключові заміни. Д. Інгс замінив Д. Мубаму, а Е. Альварес був замінений на С. Бенрахму. Ці заміни привнесли в гру «Вест Гема» новий атакувальний імпульс.

Однак матч ставав дедалі напруженішим: на 66-й та 68-й хвилинах К. Зума та В. Куфаль отримали жовті картки за «Вест Гем». «Бернлі» теж зробив заміни, щоб зберегти свою перевагу. На 72-й хвилині замість А. Ремзі вийшов З. Амдуні, а на 81-й хвилині Л. Колеошо змінив А. Зарурі. У завершальній стадії гри «Бернлі» прагнув закріпити свою перевагу, але у «Вест Гема» були інші плани. На 86-й хвилині «молотки» зазнали катастрофи: Д. О’Ши випадково забив гол у власні ворота, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. Напруга наростала в міру наближення до основного часу матчу, і тільки в останні хвилини гри «Вест Гем» завдав приголомшливого удару по «Бернлі». На 90-й хвилині Т. Соучек забив гол, забезпечивши пізню і драматичну перемогу лондонському клубу. У підсумку рахунок став 1:2, а переможцем вийшов «Вест Гем». Ця захоплива зустріч продемонструвала жорстку конкуренцію та непередбачуваність Прем’єр-ліги. Бернлі мужньо бився, але в підсумку був зломлений пізнім ривком Вест Гема. Матч на «Турф Мур» запам’ятається як захоплююче протистояння, багате на жовті картки, заміни і вирішальні голи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Шеффілд Юнайтед, Вест Гем — Кр-л Пелас.