Ньюкасл — Челсі — 4:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 18:58 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Челсі — 4:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Челсі (Лондон).

Ньюкасл - Челси - 4:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Челси - 4:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Ньюкасл (Англія) — Челсі (Лондон) — 4:1 (1:1)
Голи: Ісак (13), Джамаал Ласселлес (60), Джоелінтон (61), Ентоні Гордон (83) — Стерлінг (23)

Попередження: Тріпп’єр (22), К. Угочукву (41), Джоелінтон (45+3), Джамаал Ласселлес (46), Джеймс (55), Стерлінг (59), Джеймс (73), Марк Кукурелла (77), L. Colwill (81)

Огляд матчу Ньюкасл — Челсі:

Ньюкасл розгромив Челсі в приголомшливому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» команди «Ньюкасл Юнайтед» і «Челсі» подарували вболівальникам американські гірки емоцій і неймовірний футбол. За рахунку 1:1 у перерві ніхто не міг припустити, що в другому таймі «Ньюкасл» здобуде переконливу перемогу з рахунком 4:1. Матч розпочався з потужного удару, коли на 13-й хвилині гравець «Ньюкасла» Александр Ісак відкрив рахунок у матчі. Уболівальники господарів вибухнули тріумфом, але їхня радість була недовгою, оскільки на 23-й хвилині Рахім Стерлінг із «Челсі» зрівняв рахунок. Від самого початку гра проходила у швидкому темпі та напрузі, обидві сторони прагнули отримати перевагу.

Перший тайм був затьмарений низкою жовтих карток, що підкреслювало гостроту поєдинку. Свої прізвища в суддівській книжці побачили гравці «Ньюкасла» Кіран Тріпп’єр і Джоелінтон, а також гравець «Челсі» Конор Угочукву. Фізичні навантаження тільки посилили атмосферу на стадіоні. На початку другого тайму «Ньюкасл» не збавив обертів і продовжив невпинно пресингувати «Челсі». Капітан Джамаал Ласселлс продемонстрував свої лідерські якості, забивши вирішальний гол на 60-й хвилині, вивівши «Ньюкасл» уперед. Господарі поля піднеслися духом, і вже за хвилину Джоелінтон поповнив свій рахунок, закріпивши свою перевагу. Челсі спробував відігратися і зробив потрійну заміну на 69-й хвилині, випустивши Конора Галлахера, Марвіна Угочукву і Натана Джексона. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки їхні проблеми посилилися, коли на 73-й хвилині Рііс Джеймс отримав червону картку, внаслідок чого «Челсі» залишився вдесятьох. Розчарування «Челсі» стало очевидним, коли Рііс Джеймс, Марк Кукурелла і Льюїс Колвілл отримали ще по одній жовтій картці. Ньюкасл скористався чисельною перевагою «Челсі» і на 83-й хвилині завдав чергового удару у виконанні Аллана Гордона. Цей гол привів у захват домашню публіку, яка святкувала те, що в кінцевому підсумку стало останнім цвяхом у кришку труни «Челсі». Вражаюча командна робота і рішучість дозволили «Ньюкаслу» взяти гру під свій контроль. У заключній стадії обидві команди провели ще по одній заміні, але останнє слово залишилося за «Ньюкаслом». Матч закінчився шквалом жовтих карток: Метт Рітчі та Люк Майлі отримали попередження за «Ньюкасл», а Мейсон Палмер поповнив рахунок «Челсі». Підсумковий рахунок 4:1 став свідченням виняткової гри «Ньюкасла» і його вміння використовувати помилки «Челсі». Переконлива перемога «Ньюкасла» над сильним «Челсі», безсумнівно, додасть упевненості у своїх силах на решту сезону. Уболівальники «Сент-Джеймс Парк» сподіваються, що подібні виступи ще не раз стануть у пригоді їхній команді в продовженні кампанії в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Ман.Юнайтед, Челсі — Брайтон.